Alarm izleme merkezi ile sevdikleriniz güven içinde.

Fiyat Teklifi İsteyin. 

[fluentform id="1"]

Alarm Takip Merkezi Avantajları

Alarm takip merkezi bir güvenlik sistemleri şirketi tarafından sağlanan ve abonelik (subscription) modeliyle çalışan bir güvenlik uygulamasıdır. Belirlenen prosedürlere göre bir tehlike anında siz orada olmasanız dahi anında haberdar edilirsiniz. İstenirse siz daha telefonunuzu elinize almadan güvenlik birimleri olaya dahil edilir.

7 Gün 24 Saat Aktif İzleme

Alarm haber alma merkezi 7 gün 24 saat boyunca gelebilecek tüm tehlikelere karşı tetiktedir. 

İçişleri bakanlığının onayından geçen profesyonel ekiplerimiz olağan dışı tüm durumlara hazırlıklıdır.

Yüksek Algılama Oranı

Yaşam koşullarınızı gözeterek tehlike türleri belirlenir.
Örneğin alarm sistemi evcil hayvanınızın evde yapacağı gezintilerle tetiklenmeyecektir.

Size Özel Güvenlik Direktileri

Olası tehlike durumunda hangi adımların izleneceğine siz karar verirsiniz.
Örneğin üniversite öğrencisi çocuğunuz arada eve geç gelebileceğinden sistem ilk başta sizi arayabilir. 
Ya da sıra dışı durumların olmayacağı iş yerinizden gelecek sinyal ile ilk başta emniyet güçleri aranabilir

Güvenli İletişim Kanalları

Sisteminizin alarm izleme merkezi ile iletişimi için çok çeşitli iletişim kanalları kullanılmaktadır. Telefon hattı başta olmak üzere, GSM sinyali ve güvenli radyo kanalları kullanılabilir.
Alarm izleme merkezi İçişleri bakanlığı izniyle yetkilendirilir.

İçişleri Bakanlığı Tarafından Yetkilendirilme

Alarm takip merkezimiz Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olup 5188 sayılı kanuna tabiidir.
Alarm izleme merkezi ve emniyet

Emniyet ile İş Birliği

Alarm takip merkezimiz İçişleri Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olup denetime tabidir. Kurumsal düzeyde sağlanan bu ilişkiler emniyet birimleriyle daha yakın çalışmamızı olanaklı kılmaktadır. Olası tehlike sinyali merkezimize ulaştığı anda emniyet birimlerine iletmemiz ve olaya dahil olmaları an meselesidir. 

Daha yüzlerce kuruluş güvenliğini bize emanet etti.

Türk Telekom'a kurulan güvenlik sistemleriUPS'in alarm ve güvenliğini Filiz Güvenlik sağlıyorSKG'nın alarm ve güvenliğini Filiz Güvenlik sağlıyorTSE'nin alarm ve güvenliğini Filiz Güvenlik sağlıyorDyo'nun alarm ve güvenliğini Filiz Güvenlik sağlıyorSocar'ın alarm ve güvenliğiEge üniversitesi alarmDEÜ alarm

Ev, Bina, İş Yeri Alarm Sistemleri için 
İlk Adım:Güvenlik Keşfi

Hangi alarm sistemi olursa olsun ilk yapılması gereken şey yapınızın güvenlik zaafiyetlerini keşfetmektir. 25 yıldan fazla süredir bu işi yapan bizler, ancak evinizin veya iş yerinizin güvenlik açıklarını tespit ettikten sonra gereken çözümleri sunabiliriz. Şimdi güvenlik keşif formunu doldurun, profesyonel ekiplerimiz en kısa sürede yapınızın güvenlik keşfini tamamlasınlar.
lightercloud-uploadeyelocation linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram