Top

Sıkça Sorulan Sorular

Evime Güvenlik Kamerası nasıl taktırabilirim ?

Öncelikle Ücretsiz Keşif Formumuzu doldurabilir yada bizlere 0232 441 71 74 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz. Uzman teknik ekibimiz yerinde keşif yaparak sizlere uygun olan kamera çözümlerini birlikte değerlendirebilirsiniz. Uygun olan seçiminiz doğrultusunda iş programına göre montaj kurulum ve kullanım eğitiminden sonra sizinde artık bir kamera sistemine kavuşmuş olursunuz.

Hırsız Alarm ve güvenlik sistemini kiralamak mı veya satın almak mı daha ekonomik ve ucuz olur?

Elektronik güvenlik sektöründe Hırsız Alarm Sistemleri ,Yangın Alarm Sistemleri ,Güvenlik Kamera Sistemleri

Son kullanıcıya sunulurken iki farlı taktik uygulanmaktadır.

Birincisi sistemi satmak.sistem için bir değer biçilir,hırsız alarm sistemi satın alıyorsanız ;alarm sistemini oluşturan Alarm paneli, tuş takımı ,pır dedektör ,harici siren ,dahili ,siren ,manyetik kontak ,alarm trafosu ,Kuru akü gibi malzemeler için bir bedel ödersiniz.Bu ödediğiniz bedel karşısında alarm firmaları genelde Alarm takip gözlem istasyonu hizmetini ilk yıl ücretsiz olarak hediye ederler.

HESABINIZI KENDİNİZ YAPIN
• ALARM SİSTEMİNİZ VE ALARM MERKEZİ HİZMETİ İÇİN YILLIK NE KADAR ÖDÜYORSUNUZ.

• ALARM SİSTEMİNİZ ALARM MERKEZİNE SİNYAL GÖNDERİRKEN 444’LÜ NUMARALARI ARAYARAK VE SABİT TELEFONLARI ARAYARAK AYLIK TELEFON FATURANIZA NE KADAR YANSIYOR.

• ABONELİĞİNİZİ İPTAL ETTİRMEK İSTEDİĞİNİZ ZAMAN FİRMANIZ BUNU ANLAYIŞLA KARŞILAYACAK MI ?

• ABONELİĞİNİZİ İPTAL ETTİRECEĞİNİZ ZAMAN NE KADAR CEZA ÖDEYECEKSİNİZ.

• ABONELİK SÜRENİZ BİTTİĞİ ZAMAN YENİLEME İÇİN ONAYINIZ ALINIYOR MU? YOKSA KREDİ KARTINIZDAN ÖDEME ÇEKİLMEYE DEVAM MI EDİYOR ?

• ABONE YAPILIRKEN REFERANS KARŞILIĞINDA ÖNERİLEN İNDİRİMLER UYGULANIYOR MU?

Gece Görüşlü Kamera Nedir, Nereden Nasıl Temin Edilir. Fiyatları Kaç Liradır?

İzmir Kamera Sistemleri Firması olan Filiz Güvenlik Sistemleri ihtiyacınıza göre Kamera izleme sistemleri kurmaktadır. Sistem ihtiyacı olanlara doğru sistem verilmesi için öncelikle ücretsiz keşif yapılmaktadır.Keşif sonrası kurmayı düşündüğümüz sistem size anlatılarak tekliflendirilir. Ödeme şeklinize göre uygun iskonto uygulanır.

İzmirde Kamera Sistemleri konusunda 15 yıllık tecrübeye sahip olan Filiz Güvenlik Sistemleri , işyerinize ,ofisinize , deponuza , evinize , yazlığınıza ,fabrikanıza , göre renkli kamera ,gece görüşlü kamera, dome kamera ,box kamera ,speed dome kamera ,Bullet kamera gibi kameralardan uygun olanı tespit ederek, doğru sistemi kurar.

Kamera Sistemleri İzmir ili öncelikli olmak üzere Ege Bölgesinin tamamında ( İzmir ,Manisa , Balıkesir , Çanakkale , Burdur ,Aydın , Denizli ,Muğla ,Uşak) hizmet veren firmamız Pinetron Kamera , Bullwark Kamera , Pinetron Dvr Kayıt cihazı , Bullwark Kayıt cihazı gibi marka ve cihazlar kullanarak 3 yıl garanti vermektedir.

İzmir’de ucuz Kamera sistemleri satışı yapan bir çok firma bulunmaktadır. Ama kullanılan ürünlerin tamamı çin malı olduğu için kullanamayacağınız bir sistem için ödeme yapmış olacaksınız.İzmir ‘de en ucuz kamera sistemlerini size temin edemeyiz belki de ama en uygun fiyata ,en kaliteli sistemi kuracağımızı bilmenizi isteriz.

İzmir Kamera sistemleri konusunda İstanbul kadar fazla olmasa da kafa karıştıracak kadar çok firma bulunmaktadır.Kamera sistemleri izmir denildiğinde ilk akla gelen firmaların başında yine Filiz Güvenlik Sistemleri gelmektedir.Marka Model için ürünler kısmından bilgi alabilirsiniz fiyat konusunda iletişim bilgilerimizden irtibata geçebilirsiniz.

Güvenlik Kamerası ve güvenlik kamera sistemlerinde her türlü ihtiyacınızı karşılabileyecek donanım ve tecrübeye sahibiz.3 yıl garantili güvenlik kamerası markaları kullanarak Güvenlik kamera sistemlerinde mağdur olmayacağınızı garanti ederiz.

Alarm sistemi nasıl çalışır ve kullanım alanları nerelerdir ?

Alarm sistemi, konut ve işyerleri için özel olarak tasarlanmıştır. Kişilerin korunmasına, maddi değer taşıyan eşyanın korunması kadar önem verilmiştir. Yaşayış tarzını esas alır, içeride yaşayan kişilerin hareket özgürlüklerine öncelik tanır ve koruma konseptini bunun çevresinde kurar.
• Hırsızlık teşebbüsü olduğunda siren çalar, telefon ile Haber Alma Merkezine alarmı veya girişi bildiri. Merkez gerekli yerlere haber verir, istenirse siren kapatılabilir;
• Yaşanan mekanda istenen her odayı, kapıyı, pencereyi ayrı ayrı koruma altına alabilir;
• Panik tuşları yardımıyla içeride soygun, yangın veya sağlık sorunu olduğunu merkeze anında bildirebilirsiniz;
• Her türlü önleme rağmen gasp durumunda bile, alarm sistemini devreden çıkartmaya zorlandığınızda, kullanacağınız özel şifre ile bunu merkeze sessizce bildirebilirsiniz;
• Duman algılayıcısı ile yangını henüz başlangıç aşamasında haber verir;
• Uzaktan kumanda ile kurulup kapatılabilir;
• Alarm durumunda içerideki sesleri dinleme, hoparlörle anons yapma olanağı sağlayan ek üniteler bağlanabilir;
• Kendi çalışmasını sürekli kontrol eder, arızasını kendi tespit ederek Haber Alma Merkezine bildirir;
• Elektrik kesintilerinden etkilenmemesi için dahili bataryası vardır;
• Telefon hattı üzerinden kumanda edilebilmesini sağlayan ek ünite bağlanabilir;
• Gprs modül kullanılmışsa Telefon hattının kesilmesi durumunu da sürekli kontrol eder ve gerektiğinde haber verir;
• İçeride yaşayan herkes için ayrı 32 değişik şifre kullanma imkanı mevcuttur;
• Dahili hafızası vardır, son 127 işlemi kaydeder;
• Alarm Merkezine bağlanabilir ve bu şekilde tüm alarm işlemlerinin 24 saat uzman personel tarafından izlenerek size bildirilmesine olanak tanır;
• Mekan değişikliklerinde rahatlıkla taşınabilir;
• Hem kablolu, hem de kablosuz SİSTEMLER mevcuttur.
• Sistem kurulmadan önce keşif yapılır. Bu doğrultuda sistem tasarlanır ve bütçeniz çerçevesinde gerçekleştirilir.

İzmir’de Alarm Merkezi var mı?

Ege Bölgesi ‘nin Emniyet ve Valilik onaylı en büyük Alarm Takip Merkezi Filiz Güvenlik Alarm Merkezi İzmir ‘de olup bireysel abonelere hizmet verdiği gibi ,gurup olarak kuyumcu oda ve derneklerine ,ecza oda ve derneklerine ,bakkal oda ve derneklerine,Esnaf oda ve derneklerine ,Belediye’lere, vb Kurum ve kuruluşlara hizmet vermektedir.

Ayrıca Türkiye’nin farklı illerinde alarm sistemi montajı yapan Alarm firmaları’nın Abonelerine ‘de bu hizmet cazip fiyatlara verilmektedir.Filiz Güvenlik Sistemi yetkilileri ,düzenli hizmet veren tüm alarm firmalarına bu hizmeti vermektedir.

Alarm Sistemi Telefon Hattı olmadan Alarm Merkezinden Takip ve Kontrol edilebilir mi ?

2 – 3 Yıl öncesine kadar bu soruya kesinlikle hayır edilemez cevabı verilirdi. Şu anda Alarm Sistemi veya Elektronik Güvenlik Sistemi kurulan mekanda telefon hattı olmasa da Alarm izleme merkezinden takip edilebilir. Bu Gprs Online modül adını verdiğimiz bir modülün üzerine sim kart takılması suretiyle mümkün olmaktadır. Bu modül sayesinde artık telefon hattı olmayan mekanlardaki alarm sistemleri Alarm Takip Merkezine kolaylıkla bağlanarak takip edilmektedir.

Bu modül sadece telefon hattı olmayan yerlerde değil aynı zamanda telefon hattı sabotajlarına önlem almak amacı ilede kullanılmaktadır.Alarm gözlem merkezlerine her dakika sinyal gönderek hat güvenliğini sağlamkta sabotaj ihtimallerini minimuma indirmektedir.

Ürünle ilgili bazı teknik bilgiler aşağıda verilmiştir.

 • Gprs Online Alarm Takip Kontrol Modülü
 • Alarm Panelinden gelen tüm sinyalleri Alarm Haber alma merkezine Rapor edebilir
 • GPRS Data kanalını kullanarak yüksek hızda veri aktarımı sağlar
 • GPRS Data kanalı kullanıldığı Taktirde düşük haberleşme Maliyeti sağlar
 • Bord üzerinde 4 Programlanabilir Giriş
 • Bord üzerinde 4 Programlanabilir Çıkış
 • SurGard Sistem III / II Receiver lar ile uyumludur
 • Kesintisiz Hat güvenliği Sağlamaktadır
Neden Bosch Alarm Sistemi Kullanmalıyım?

Bosch Solution serisi alarm sistemleri, 20 yıldan fazla bir süredir bir çok ülkede pazar lideridir. Avustralya’da tasarlanan solution serisi alarm sistemleri, müşteri yorumlarından yola çıkılarak gerçekleştirilen ve her sene binlerce saat süren geliştirme çabalarının bir ürünüdür. Sonuç olarak, Bosch tercih ettiğinizde yıllarca sorunsuz bir şekilde çalışabilen, performansı test edilmiş, teknolojik ve sürekli geliştirilen bir alarm sisteme de sahip olursunuz. Yani Bosch’dan tam olarak beklediğiniz gibi…

Bosch hırsız Alarm sistemi istiyorum maliyeti ne kadar ? Bosch Solution Ultima Panel Fiyatı Kaç Lira ?

O zaman Bosch Hırsız alarm sistemi Solution Ultima, soygun alarm sistemi, Bosch elektronik güvenlik sistemi, cctv kamera sistemi, görüntülü kayıt sistemi, dvr kartlı kamera sistemi, Pinetron dvr kayıt cihazlı kamera sistemi ,ıp kamera sistemi ,araç takip sistemi gibi güvenlik sistemleri kurdurmak ve bu sistemleri alarm güvenlik haber alma takip merkezinden takip edilmesini istiyorsanız ,ister İzmir, Manisa, Uşak, Afyon, Balıkesir, Çanakkale, Aydın, Denizli, Burdur, Muğla’dan ücretsiz keşif için lütfen 0232 441 71 74 numaralı telefondan arayınız

Hırsızlığa karşı öncelikle nelere dikkat edilmelidir?

1. Öncelik Sokak Kapısı
Araştırmalar, tüm dünyada hırsızların giriş için en sik kullandıkları yerin sokak kapısı olduğunu göstermektedir. Bilhassa içeride kimse bulunmadığı zaman yapılan hırsızlıkların, gündüz soygunlarının genellikle giriş yeri ön kapıdır. Açılmaya karşı “kontak” ile muhakkak korunmalıdır

2. Öncelik Arka Kapı ( Genellikle Villalarda var olan arka kapılar ve terasa açılan bölümler ikinci sıklıkla girilen yerlerdir)

 • 1. Kişisel alışkanlıklarınızı inceleyin. Evde olmadığınızı her zaman herkes bilir mi?
 • 2. Siz evde yokken gazetelerinizin evinizin önünde birikmesine izin vermeyin.
 • 3. Uzunca bir süre evinizde yokken, çöp toplama günlerinde ara sıra çöp kovasını sizin kapınıza koymasını ve sonra da geri almasını bir komşunuzdan yada arkadaşınızdan rica edin.
 • 4. Yine ayni şekilde, bir arkadaşınız ara sıra arabasını sizin evinizin önüne koymasını temin edin.
 • 5. Postalarınızı aldırın, birikmesine fırsat vermeyin.
 • 6. Eğer villada oturuyorsanız, çimenlerinizin siz yokken de kesilmesini temin edin.
 • 7. Gündüzleri yanık kalan ışıklar içeride bir müddet kimsenin olmadığı mesajını verir. Bunun için zaman ayarlı ışıklandırma sistemi kullanın.
 • 8. Anahtarınızı paspas altı, posta kutusunun içi gibi yerlere saklamayın.
 • 9. Kilit üstünde anahtar bırakma huyunuz var ise hemen bundan vazgeçin.
 • 10. Kısa süreli bir yere gitseniz bile garaj kapısını, arabanız içinde değil iken açık bırakmayın.
 • 11. Birçok kilit kredi kartı ile kolaylıkla açılmaktadır. Dışarı çıkarken sadece kapıyı çekip çıkmayın, muhakkak en az bir kere kilidi çevirin.
 • 12. Pencereler hırsızların en sevdiği ikinci giriş noktalarıdır. Eğer alarm sisteminiz varsa bunu belirten etiket yapıştırmak caydırıcı olabilir.
 • 13. Dışarıdan, merdiven yerine geçebilecek ağaçlara vs. dikkat edin.
 • 14. İçeri girişin daha saklı olduğu noktalarda ışıklandırmayı kuvvetli yapın.
 • 15. Kapıya, dışarıda olduğunuzu bildiren notlar bırakmayın.
 • 16. Dışarıdan evinizin içi değil sadece perdeleriniz gözüksün.
 • 17. Konut ve işyeri anahtarları çok kolay kopya edilebilir. Arabanızı park eden kişilere sadece aracınızın anahtarını verin, diğer anahtarlarınızı ayrı tutun.

 

Evcil hayvan besliyorum. Alarm sistemi kullanabilir miyim ?

Normal hareket algılayıcılar, serbest dolaşan ev hayvanlarını gördüklerinde de alarm verirler. Bu nedenle bilhassa evde kedi, köpek, kuş beslendiğinde özel çözümler üretmek gerekir. Daha fazla pencere kontağı kullanmak, Pır’ları yerden belirli bir yüksekliğe kadar olan bölümdeki hareketi algılamayacak şekilde ayarlamak, hayvanların evin hırsız girmesine karşı duyarlı bazı bölümlerine girmelerini önlemek gibi önlemler alınabilir. Bunların yanında, belirli bir boya kadar hayvanları algılamayan özel PIR çeşitleri de mevcuttur. Siz içeride Yokken… Alarm sisteminizin bütün algılayıcılarını devreye alırsınız. Birkaç saatliğine veya aylarca dışarıya çıkmış olabilirsiniz. Alarm sisteminiz bu süre içinde aralıksız görev yapacaktır. Elektrik kesintilerine karşı bataryası olacaktır. Telefon hattı kesilmediği sürece dünyanın her yerine haber ulaştırabilecektir. Size veya istediklerinize, arızalanması veya alarm çalması durumunda haber verecektir. Alarm durumunda siren çalarak çevreye sinyal yayacaktır. Siz içeride iken… İçeride yaşarken de alarm sisteminizin bir kısminı çalıştırabilirsiniz. Örneğin gece yatarken veya çocuğunuz evde yalnız iken, dış kapı ve pencerelerin açılması durumunda veya yangın halinde alarm çalmasını isteyebilirsiniz. Evde gece kullanmadığınız odalarda bir canlı hareket ederse de alarm çaldırabilirsiniz. bir alarm sisteminin belki de parayla ölçülemeyecek değerini, siz içeride iken koruma özelliği oluşturur. iyi tasarlanmış ve kurulmuş bir alarm sistemi, korunmaya muhtaç aile bireylerinin evde daha huzurla yalnız bırakılabilmelerini sağlar. işyerlerine Özel. Yoğun ışıklı işyeri ortamları için profesyonel tip hareket algılayıcısı bulunmaktadır. Vitrinli ortamlarda cam kırılma algılayıcısı yaygın olarak kullanılmaktadır. İşyerinizde çalışan her kişiye ayrı şifre vererek, personel denetimi yapma şansınız da bulunmaktadır.

Elektrik kesilirse alarm sistemim çalışır mı ?

Sistem 24 saat akü voltajı ile desteklenmektedir. Elektrik kesintilerinde akü sisteminizi 24 saatlik süre boyunca çalıştırmaya yeterli olur.

Evim, işyerim sigortalı. Alarm Sistemine Gerek Var mı ?

Sigorta belli varlıkları güvence altına almak ve riskleri paylaşmak için doğru bir çözümdür.Alarm sistemi hırsızlığın önüne geçebilmek veya caydırmak için bir çözümdür.Yani alarm sistemi olay vuku olmadan önlem almaktır sigorta ise olay olduktan sonra çözüm aramaktır.Alarm sistemi var olan bir mekanı sigorta yaptırırken pirim oranları daha düşük olacağı için ,hem hırsız girer mi piskolojisi ortadan kalkmış olur hem de daha düşük pirim ödeyerek çifte çözüm sağlamış olursunuz.

Alarm sistemimde sorun var. Sizden teknik servis ihtiyacımı karşılayabilir miyim ? Bosch Alarm Sistemi İstiyorum nereden temin edebilirim. Pinetron Kamera Nedir Nereden Nasıl Alınır ?

Güvenlik ve tedbir amaçlı , herhangi bir mekanınıza alarm sistemi kurdurdunuz.Bir süre sonra alarm sisteminizde sorun çıktı ve sistemi kullanamıyorsunuz.Güvenlik sistemi montajı yaptırdığınız firmaya ulaşamıyor veya servis alamıyorsanız bizi arayınız.Mevcut sisteminize ücret karşılığı servis verebiliriz veya alarm sisteminiz herhangi bir alarm takip merkezine bağlı değilse , alarm merkezine bağlanarak hizmet alabilirsiniz.Güvenlik ve alarm sisteminiz için hizmet alabileceğiniz bazı il ve ilçeler aşağıda verilmiştir.Bosch Hırsız Alarm Solution ultima Sistemleri ,Bosch Güvenlik Sistemleri ,Pinetron Kamera ve Dvr Kayıt cihaz Sistemleri ,Bullwark Kamera ve Dvr Kayıt cihaz Sistemleri ,Vguard Kamera Sistemleri
Paradox Hırsız Alarm Sistemleri ,Bekçi tur Kontrol Sistemleri ,Pdks personel devam kontrol sistemleri ,Apartman Villa İnterkom Görüntülü Kapı Sistemleri ,Pinetron Dome Kamera Sistemleri ,Pinetron Bullet Kamerası ,Pinetron dome Kamerası ,Pinetron Gece Görüşlü Kamera ,Pinetron Box Kamera ,Pinetron Kayıt Cihazları Pinetron Dvr ,Bosch Pır Dedektör,Bosch Alarm Paneli ,Bosch Duman dedektörü ,Yangın alarm Sistemleri ,Alarm İzleme Merkezi ,Alarm Takip Merkezi ,Alarm Çağrı Merkezi ,Alarm Gözlem merekzi ,Alarm haber Alma merkezi ,Alarm İstasyonu ,Alarm Merkezi Alarm Kontrol Merkezi nedir ,Nasıl temin edilir.Kimden ,Kaç liraya alınır ,en ucuz Fiyat kimde , Merak edilen tüm sorularınıza cevap bulabileceğiniz yerdesiniz.

İzmir alarm ve güvenlik kamera sistemi servis ihtiyaçları
buca ,karabağlar ,gaziemir ,yeşilyurt ,hatay ,narlıdere ,inciraltı ,urla ,çeşme Bosch Hırsız Solution ultima Alarm ve Pinetron güvenlik Kamera sistemi ,Bullwark kamera Sistemi ,Vguard Kamera sistemi servis ihtiyaçlarıBosch Hırsız Alarm Sistemleri ,Bosch Güvenlik Sistemleri ,Pinetron Kamera ve Dvr Kayıt cihaz Sistemleri ,Bullwark Kamera ve Dvr Kayıt cihaz Sistemleri ,Vguard Kamera Sistemleri

Paradox Hırsız Alarm Sistemleri ,Bekçi tur Kontrol Sistemleri ,Pdks personel devam kontrol sistemleri ,Apartman Villa İnterkom Görüntülü Kapı Sistemleri ,Pinetron Dome Kamera Sistemleri ,Pinetron Bullet Kamerası ,Pinetron dome Kamerası ,Pinetron Gece Görüşlü Kamera ,Pinetron Box Kamera ,Pinetron Kayıt Cihazları Pinetron Dvr ,Bosch Pır Dedektör,Bosch Alarm Paneli ,Bosch Duman dedektörü ,Yangın alarm Sistemleri ,Alarm İzleme Merkezi ,Alarm Takip Merkezi ,Alarm Çağrı Merkezi ,Alarm Gözlem merekzi ,Alarm haber Alma merkezi ,Alarm İstasyonu ,Alarm Merkezi Alarm Kontrol Merkezi nedir ,Nasıl temin edilir.Kimden ,Kaç liraya alınır ,en ucuz Fiyat kimde , Merak edilen tüm sorularınıza cevap bulabileceğiniz yerdesiniz.

Bornova ,çamdibi ,mersinli ,ışıkkent ,pınarbaşı ,kemalpaşa ,ulucak ,mtk ,karşıyaka ,bayraklı ,çiğli ,menemen ,aliağa ,bergama ,çandarlı ,dikili Bosch hırsız Solution ultima alarm ,Bosch güvenlik sistemi ,Pinetron güvenlik kamerası,Vguard güvenlik Kamerası ,Bullwrk Güvenlik Kamerası servis ihtiyaçlarıBosch Hırsız Alarm Sistemleri ,Bosch Güvenlik Sistemleri ,Pinetron Kamera ve Dvr Kayıt cihaz Sistemleri ,Bullwark Kamera ve Dvr Kayıt cihaz Sistemleri ,Vguard Kamera Sistemleri
Paradox Hırsız Alarm Sistemleri ,Bekçi tur Kontrol Sistemleri ,Pdks personel devam kontrol sistemleri ,Apartman Villa İnterkom Görüntülü Kapı Sistemleri ,Pinetron Dome Kamera Sistemleri ,Pinetron Bullet Kamerası ,Pinetron dome Kamerası ,Pinetron Gece Görüşlü Kamera ,Pinetron Box Kamera ,Pinetron Kayıt Cihazları Pinetron Dvr ,Bosch Pır Dedektör,Bosch Alarm Paneli ,Bosch Duman dedektörü ,Yangın alarm Sistemleri ,Alarm İzleme Merkezi ,Alarm Takip Merkezi ,Alarm Çağrı Merkezi ,Alarm Gözlem merekzi ,Alarm haber Alma merkezi ,Alarm İstasyonu ,Alarm Merkezi Alarm Kontrol Merkezi nedir ,Nasıl temin edilir.Kimden ,Kaç liraya alınır ,en ucuz Fiyat kimde , Merak edilen tüm sorularınıza cevap bulabileceğiniz yerdesiniz.

Torbalı , ödemiş ,bayındır ,tire ,menderes ,ayrancılar ,ürkmez , seferihisar ,Bosch hırsız alarm ,Pinetron ,Vguard ,Bullwark Kamera Sistemleri ,güvenlik sistemleri ve güvenlik kamerası servis ihtiyaçları Bosch Hırsız Alarm Sistemleri ,Bosch Güvenlik Sistemleri ,Pinetron Kamera ve Dvr Kayıt cihaz Sistemleri ,Bullwark Kamera ve Dvr Kayıt cihaz Sistemleri ,Vguard Kamera Sistemleri
Paradox Hırsız Alarm Sistemleri ,Bekçi tur Kontrol Sistemleri ,Pdks personel devam kontrol sistemleri ,Apartman Villa İnterkom Görüntülü Kapı Sistemleri ,Pinetron Dome Kamera Sistemleri ,Pinetron Bullet Kamerası ,Pinetron dome Kamerası ,Pinetron Gece Görüşlü Kamera ,Pinetron Box Kamera ,Pinetron Kayıt Cihazları Pinetron Dvr ,Bosch Pır Dedektör,Bosch Alarm Paneli ,Bosch Duman dedektörü ,Yangın alarm Sistemleri ,Alarm İzleme Merkezi ,Alarm Takip Merkezi ,Alarm Çağrı Merkezi ,Alarm Gözlem merekzi ,Alarm haber Alma merkezi ,Alarm İstasyonu ,Alarm Merkezi Alarm Kontrol Merkezi nedir ,Nasıl temin edilir.Kimden ,Kaç liraya alınır ,en ucuz Fiyat kimde , Merak edilen tüm sorularınıza cevap bulabileceğiniz yerdesiniz.

Manisa ,saruhanlı ,akhisar , kırkağaç , soma , gelenbe , turgutlu , ahmetli , salihli ,Sarıgöl , alaşehir ,kula ,selendi ,Köprübaşı Bosch Hırsız alarm Solution ultima sistemi ,Bosch güvenlik sistemi ,Pinetron Vguard ,Bullwark güvenlik kamera sistemi ve alarm takip merkezi ,servis hizmetleri Bosch Hırsız Alarm Sistemleri ,Bosch Güvenlik Sistemleri ,Pinetron Kamera ve Dvr Kayıt cihaz Sistemleri ,Bullwark Kamera ve Dvr Kayıt cihaz Sistemleri ,Vguard Kamera SistemleriParadox Hırsız Alarm Sistemleri ,Bekçi tur Kontrol Sistemleri ,Pdks personel devam kontrol sistemleri ,Apartman Villa İnterkom Görüntülü Kapı Sistemleri ,Pinetron Dome Kamera Sistemleri ,Pinetron Bullet Kamerası ,Pinetron dome Kamerası ,Pinetron Gece Görüşlü Kamera ,Pinetron Box Kamera ,Pinetron Kayıt Cihazları Pinetron Dvr ,Bosch Pır Dedektör,Bosch Alarm Paneli ,Bosch Duman dedektörü ,Yangın alarm Sistemleri ,Alarm İzleme Merkezi ,Alarm Takip Merkezi ,Alarm Çağrı Merkezi ,Alarm Gözlem merekzi ,Alarm haber Alma merkezi ,Alarm İstasyonu ,Alarm Merkezi Alarm Kontrol Merkezi nedir ,Nasıl temin edilir.Kimden ,Kaç liraya alınır ,en ucuz Fiyat kimde , Merak edilen tüm sorularınıza cevap bulabileceğiniz yerdesiniz.

Balıkesir ,erdek ,manyas ,gönen ,savaştepe ,ayvalık ,burhaniye ,Akçay ,Edremit ,Altınoluk ,Susurluk ,Havran ,Balya , Bosch hırsız Solution ultima alarm sistemi ,Bosch güvenlik sistemi ,Pinetron Vguard, Bullwark ,güvenlik kamerası sistemi ve alarm izleme merkezi hizmetleri verilir.Bosch Hırsız Alarm Sistemleri ,Bosch Güvenlik Sistemleri ,Pinetron Kamera ve Dvr Kayıt cihaz Sistemleri ,Bullwark Kamera ve Dvr Kayıt cihaz Sistemleri ,Vguard Kamera Sistemleri
Paradox Hırsız Alarm Sistemleri ,Bekçi tur Kontrol Sistemleri ,Pdks personel devam kontrol sistemleri ,Apartman Villa İnterkom Görüntülü Kapı Sistemleri ,Pinetron Dome Kamera Sistemleri ,Pinetron Bullet Kamerası ,Pinetron dome Kamerası ,Pinetron Gece Görüşlü Kamera ,Pinetron Box Kamera ,Pinetron Kayıt Cihazları Pinetron Dvr ,Bosch Pır Dedektör,Bosch Alarm Paneli ,Bosch Duman dedektörü ,Yangın alarm Sistemleri ,Alarm İzleme Merkezi ,Alarm Takip Merkezi ,Alarm Çağrı Merkezi ,Alarm Gözlem merekzi ,Alarm haber Alma merkezi ,Alarm İstasyonu ,Alarm Merkezi Alarm Kontrol Merkezi nedir ,Nasıl temin edilir.Kimden ,Kaç liraya alınır ,en ucuz Fiyat kimde , Merak edilen tüm sorularınıza cevap bulabileceğiniz yerdesiniz.

Uşak ,Eşme ,Banaz ,Karahallı ,Sivaslı ,Ulubey Bosch Hırsız Alarm Solution ultima Sistemleri ,Bosch Güvenlik Sistemleri ,Pinetron Kamera ve Dvr Kayıt cihaz Sistemleri ,Bullwark Kamera ve Dvr Kayıt cihaz Sistemleri ,Vguard Kamera Sistemleri Paradox Hırsız Alarm Sistemleri ,Bekçi tur Kontrol Sistemleri ,Pdks personel devam kontrol sistemleri ,Apartman Villa İnterkom Görüntülü Kapı Sistemleri ,Pinetron Dome Kamera Sistemleri ,Pinetron Bullet Kamerası ,Pinetron dome Kamerası ,Pinetron Gece Görüşlü Kamera ,Pinetron Box Kamera ,Pinetron Kayıt Cihazları Pinetron Dvr ,Bosch Pır Dedektör,Bosch Alarm Paneli ,Bosch Duman dedektörü ,Yangın alarm Sistemleri ,Alarm İzleme Merkezi ,Alarm Takip Merkezi ,Alarm Çağrı Merkezi ,Alarm Gözlem merekzi ,Alarm haber Alma merkezi ,Alarm İstasyonu ,Alarm Merkezi Alarm Kontrol Merkezi nedir ,Nasıl temin edilir.Kimden ,Kaç liraya alınır ,en ucuz Fiyat kimde , Merak edilen tüm sorularınıza cevap bulabileceğiniz yerdesiniz.

Çanakkale ,Ayvacık ,Ezine, Biga ,Çan ,Gelibolu ,lapseki ,yenice ,Ecebat ,Bayramiç ,Bosch Hırsız Solution ultima Alarm Sistemleri ,Bosch Güvenlik Sistemleri ,Pinetron Kamera ve Dvr Kayıt cihaz Sistemleri ,Bullwark Kamera ve Dvr Kayıt cihaz Sistemleri ,Vguard Kamera Sistemleri Paradox Hırsız Alarm Sistemleri ,Bekçi tur Kontrol Sistemleri ,Pdks personel devam kontrol sistemleri ,Apartman Villa İnterkom Görüntülü Kapı Sistemleri ,Pinetron Dome Kamera Sistemleri ,Pinetron Bullet Kamerası ,Pinetron dome Kamerası ,Pinetron Gece Görüşlü Kamera ,Pinetron Box Kamera ,Pinetron Kayıt Cihazları Pinetron Dvr ,Bosch Pır Dedektör,Bosch Alarm Paneli ,Bosch Duman dedektörü ,Yangın alarm Sistemleri ,Alarm İzleme Merkezi ,Alarm Takip Merkezi ,Alarm Çağrı Merkezi ,Alarm Gözlem merekzi ,Alarm haber Alma merkezi ,Alarm İstasyonu ,Alarm Merkezi Alarm Kontrol Merkezi nedir ,Nasıl temin edilir.Kimden ,Kaç liraya alınır ,en ucuz Fiyat kimde , Merak edilen tüm sorularınıza cevap bulabileceğiniz yerdesiniz.

Kütahya ,Emet ,Altıntaş ,Domaniç ,Dumlupınar ,Pazarlar ,Hisarcık ,Simav ,Şaphane ,Çavdarhisar ,Tavşanlı ,Gediz ,Bosch Hırsız Alarm Solution ultima Sistemleri ,Bosch Güvenlik Sistemleri ,Pinetron Kamera ve Dvr Kayıt cihaz Sistemleri ,Bullwark Kamera ve Dvr Kayıt cihaz Sistemleri ,Vguard Kamera Sistemleri Paradox Hırsız Alarm Sistemleri ,Bekçi tur Kontrol Sistemleri ,Pdks personel devam kontrol sistemleri ,Apartman Villa İnterkom Görüntülü Kapı Sistemleri ,Pinetron Dome Kamera Sistemleri ,Pinetron Bullet Kamerası ,Pinetron dome Kamerası ,Pinetron Gece Görüşlü Kamera ,Pinetron Box Kamera ,Pinetron Kayıt Cihazları Pinetron Dvr ,Bosch Pır Dedektör,Bosch Alarm Paneli ,Bosch Duman dedektörü ,Yangın alarm Sistemleri ,Alarm İzleme Merkezi ,Alarm Takip Merkezi ,Alarm Çağrı Merkezi ,Alarm Gözlem merekzi ,Alarm haber Alma merkezi ,Alarm İstasyonu ,Alarm Merkezi Alarm Kontrol Merkezi nedir ,Nasıl temin edilir.Kimden ,Kaç liraya alınır ,en ucuz Fiyat kimde , Merak edilen tüm sorularınıza cevap bulabileceğiniz yerdesiniz.

Afyon Başmakçı, Bayat, Bolvadin, Çay, Çobanlar, Dazkırı, Dinar, Emirdağ, Evciler, Hocalar, İhsaniye, İscehisar, Kızılören, Sandıklı, Sincanlı, Sultandağı ve Şuhut Bosch Hırsız Alarm Solution ultima Sistemleri ,Bosch Güvenlik Sistemleri ,Pinetron Kamera ve Dvr Kayıt cihaz Sistemleri ,Bullwark Kamera ve Dvr Kayıt cihaz Sistemleri ,Vguard Kamera Sistemleri Paradox Hırsız Alarm Sistemleri ,Bekçi tur Kontrol Sistemleri ,Pdks personel devam kontrol sistemleri ,Apartman Villa İnterkom Görüntülü Kapı Sistemleri ,Pinetron Dome Kamera Sistemleri ,Pinetron Bullet Kamerası ,Pinetron dome Kamerası ,Pinetron Gece Görüşlü Kamera ,Pinetron Box Kamera ,Pinetron Kayıt Cihazları Pinetron Dvr ,Bosch Pır Dedektör,Bosch Alarm Paneli ,Bosch Duman dedektörü ,Yangın alarm Sistemleri ,Alarm İzleme Merkezi ,Alarm Takip Merkezi ,Alarm Çağrı Merkezi ,Alarm Gözlem merekzi ,Alarm haber Alma merkezi ,Alarm İstasyonu ,Alarm Merkezi Alarm Kontrol Merkezi nedir ,Nasıl temin edilir.Kimden ,Kaç liraya alınır ,en ucuz Fiyat kimde , Merak edilen tüm sorularınıza cevap bulabileceğiniz yerdesiniz.

Burdur ilinin ilçeleri; Ağlasun, Altınyayla, Bucak, Çavdır, Çeltikçi, Gölhisar, Karamanlı, Kemer, Tefenni ve Yeşilova Bosch Hırsız Alarm Solution ultima Sistemleri ,Bosch Güvenlik Sistemleri ,Pinetron Kamera ve Dvr Kayıt cihaz Sistemleri ,Bullwark Kamera ve Dvr Kayıt cihaz Sistemleri ,Vguard Kamera Sistemleri Paradox Hırsız Alarm Sistemleri ,Bekçi tur Kontrol Sistemleri ,Pdks personel devam kontrol sistemleri ,Apartman Villa İnterkom Görüntülü Kapı Sistemleri ,Pinetron Dome Kamera Sistemleri ,Pinetron Bullet Kamerası ,Pinetron dome Kamerası ,Pinetron Gece Görüşlü Kamera ,Pinetron Box Kamera ,Pinetron Kayıt Cihazları Pinetron Dvr ,Bosch Pır Dedektör,Bosch Alarm Paneli ,Bosch Duman dedektörü ,Yangın alarm Sistemleri ,Alarm İzleme Merkezi ,Alarm Takip Merkezi ,Alarm Çağrı Merkezi ,Alarm Gözlem merekzi ,Alarm haber Alma merkezi ,Alarm İstasyonu ,Alarm Merkezi Alarm Kontrol Merkezi nedir ,Nasıl temin edilir.Kimden ,Kaç liraya alınır ,en ucuz Fiyat kimde , Merak edilen tüm sorularınıza cevap bulabileceğiniz yerdesiniz.

Denizli ilinin ilçeleri; Acıpayam, Akköy, Babadağ, Baklan, Bekilli, Beyağaç, Bozkurt, Buldan, Çal, Çameli, Çardak, Çivril, Güney, Honaz, Kale, Sarayköy, Serinhisar ve Tavas Bosch Hırsız Alarm Solution ultima Sistemleri ,Bosch Güvenlik Sistemleri ,Pinetron Kamera ve Dvr Kayıt cihaz Sistemleri ,Bullwark Kamera ve Dvr Kayıt cihaz Sistemleri ,Vguard Kamera Sistemleri Paradox Hırsız Alarm Sistemleri ,Bekçi tur Kontrol Sistemleri ,Pdks personel devam kontrol sistemleri ,Apartman Villa İnterkom Görüntülü Kapı Sistemleri ,Pinetron Dome Kamera Sistemleri ,Pinetron Bullet Kamerası ,Pinetron dome Kamerası ,Pinetron Gece Görüşlü Kamera ,Pinetron Box Kamera ,Pinetron Kayıt Cihazları Pinetron Dvr ,Bosch Pır Dedektör,Bosch Alarm Paneli ,Bosch Duman dedektörü ,Yangın alarm Sistemleri ,Alarm İzleme Merkezi ,Alarm Takip Merkezi ,Alarm Çağrı Merkezi ,Alarm Gözlem merekzi ,Alarm haber Alma merkezi ,Alarm İstasyonu ,Alarm Merkezi Alarm Kontrol Merkezi nedir ,Nasıl temin edilir.Kimden ,Kaç liraya alınır ,en ucuz Fiyat kimde , Merak edilen tüm sorularınıza cevap bulabileceğiniz yerdesiniz

Aydın ilinin ilçeleri Bozdoğan ,Buharkent,çine ,Gerga ,Koçarlı ,kuşadası ,Nazilli ,Söke ,Sultanhisar ,Akaraka ,Yenihisar ,yenipazar ,
Bosch Hırsız Solution ultima Alarm Sistemleri ,Bosch Güvenlik Sistemleri ,Pinetron Kamera ve Dvr Kayıt cihaz Sistemleri ,Bullwark Kamera ve Dvr Kayıt cihaz Sistemleri ,Vguard Kamera Sistemleri Paradox Hırsız Alarm Sistemleri ,Bekçi tur Kontrol Sistemleri ,Pdks personel devam kontrol sistemleri ,Apartman Villa İnterkom Görüntülü Kapı Sistemleri ,Pinetron Dome Kamera Sistemleri ,Pinetron Bullet Kamerası ,Pinetron dome Kamerası ,Pinetron Gece Görüşlü Kamera ,Pinetron Box Kamera ,Pinetron Kayıt Cihazları Pinetron Dvr ,Bosch Pır Dedektör,Bosch Alarm Paneli ,Bosch Duman dedektörü ,Yangın alarm Sistemleri ,Alarm İzleme Merkezi ,Alarm Takip Merkezi ,Alarm Çağrı Merkezi ,Alarm Gözlem merekzi ,Alarm haber Alma merkezi ,Alarm İstasyonu ,Alarm Merkezi Alarm Kontrol Merkezi nedir ,Nasıl temin edilir.Kimden ,Kaç liraya alınır ,en ucuz Fiyat kimde , Merak edilen tüm sorularınıza cevap bulabileceğiniz yerdesiniz

Muğla (merkez), Bodrum, Dalaman, Datça, Fethiye, Kavaklıdere, Köyceğiz, Marmaris, Milas, Ortaca, Ula, Yatağan Bosch Hırsız Solution ultima Alarm Sistemleri ,Bosch Güvenlik Sistemleri ,Pinetron Kamera ve Dvr Kayıt cihaz Sistemleri ,Bullwark Kamera ve Dvr Kayıt cihaz Sistemleri ,Vguard Kamera Sistemleri Paradox Hırsız Alarm Sistemleri ,Bekçi tur Kontrol Sistemleri ,Pdks personel devam kontrol sistemleri ,Apartman Villa İnterkom Görüntülü Kapı Sistemleri ,Pinetron Dome Kamera Sistemleri ,Pinetron Bullet Kamerası ,Pinetron dome Kamerası ,Pinetron Gece Görüşlü Kamera ,Pinetron Box Kamera ,Pinetron Kayıt Cihazları Pinetron Dvr ,Bosch Pır Dedektör,Bosch Alarm Paneli ,Bosch Duman dedektörü ,Yangın alarm Sistemleri ,Alarm İzleme Merkezi ,Alarm Takip Merkezi ,Alarm Çağrı Merkezi ,Alarm Gözlem merekzi ,Alarm haber Alma merkezi ,Alarm İstasyonu ,Alarm Merkezi Alarm Kontrol Merkezi nedir ,Nasıl temin edilir.Kimden ,Kaç liraya alınır ,en ucuz Fiyat kimde , Merak edilen tüm sorularınıza cevap bulabileceğiniz yerdesiniz

İzmir ilinin ilçeleri; Balçova, Çiğli, Gaziemir, Karşıyaka, Konak, Aliağa, Bayındır, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Dikili, Foça, Karaburun, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Menderes, Menemen, Narlıbahçe, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla Bosch Hırsız Solution ultima Alarm Sistemleri ,Bosch Güvenlik Sistemleri ,Pinetron Kamera ve Dvr Kayıt cihaz Sistemleri ,Bullwark Kamera ve Dvr Kayıt cihaz Sistemleri ,Vguard Kamera Sistemleri Paradox Hırsız Alarm Sistemleri ,Bekçi tur Kontrol Sistemleri ,Pdks personel devam kontrol sistemleri ,Apartman Villa İnterkom Görüntülü Kapı Sistemleri ,Pinetron Dome Kamera Sistemleri ,Pinetron Bullet Kamerası ,Pinetron dome Kamerası ,Pinetron Gece Görüşlü Kamera ,Pinetron Box Kamera ,Pinetron Kayıt Cihazları Pinetron Dvr ,Bosch Pır Dedektör,Bosch Alarm Paneli ,Bosch Duman dedektörü ,Yangın alarm Sistemleri ,Alarm İzleme Merkezi ,Alarm Takip Merkezi ,Alarm Çağrı Merkezi ,Alarm Gözlem merekzi ,Alarm haber Alma merkezi ,Alarm İstasyonu ,Alarm Merkezi Alarm Kontrol Merkezi nedir ,Nasıl temin edilir.Kimden ,Kaç liraya alınır ,en ucuz Fiyat kimde , Merak edilen tüm sorularınıza cevap bulabileceğiniz yerdesiniz

Dvr Kayıt Cihzlarında Cif Formatı Nedir ? Cif Ne Demektir ? Cif Formatta Kayıt Süresi ve çözünürlük Daha mı Uzun ve Çoktur?

cevap

Webden canlı yayın yapabilmek için ne yapmalıyım?
Vguard DVR kart ile beraber gelen CD içerisindeki Web Canli Yayin adlı klasörü web sayfanız içerisne kopyalayınız. Web canlı yayın klasörü içerisindeki livedemo.htm dosyasına sağ tıklayıp birlikte aç diyerek not defteri ile açınız. Açılan pencerede VGTP://10.10.10.10/1 yazan yerde kendi static IP adresinizi yazınız.kaydederek bu pencereden çıknız. Web sayfanızdan livedemo.htm dosyasına bir link tanımlayınız böylece 1 nolu kamerayı web den canlı olarak izleyebilirsiniz. Fartklı kameraları webden yayınlamak için livedemo.htm dosyasının kopyalarını oluşturup Ip adresinden sonraki /1 yerine /2, /3 gibi diğer kamera numaralarını yazabilirsiniz.
Hırsızlığa karşı öncelikle nelere dikkat edilmelidir ?
1.Öncelik, Sokak kapısı :
Araştırmalar, tüm dünyada hırsızların giriş için en sik kullandıkları yerin sokak kapısı olduğunu göstermektedir. Bilhassa içeride kimse bulunmadığı zaman yapılan hırsızlıkların, gündüz soygunlarının genellikle giriş yeri ön kapıdır. Açılmaya karşı “kontak” ile muhakkak korunmalıdır.
2.Öncelik; Arka kapı :
Villaların genelde var olan arka kapıları, terasa açılan bölümleri ikinci sıklıkta girilen yerleridir.
1. Kişisel alışkanlıklarınızı inceleyin. Evde olmadığınızı her zaman herkes bilir mi?
2 .Siz evde yokken gazetelerinizin evinizin önünde birikmesine izin vermeyin.
3. Uzunca bir süre evinizde yokken, çöp toplama günlerinde ara sıra çöp kovasını sizin kapınıza
koymasını ve sonra da geri almasını bir komşunuzdan yada arkadaşınızdan rica edin.
4. Yine ayni şekilde, bir arkadaşınız ara sıra arabasını sizin evinizin önüne koymasını temin edin.
5. Postalarınızı aldırın, birikmesine fırsat vermeyin.
6. Eğer villada oturuyorsanız, çimenlerinizin siz yokken de kesilmesini temin edin.
7. Gündüzleri yanık kalan ışıklar içeride bir müddet kimsenin olmadığı mesajını verir.
Bunun için zaman ayarlı ışıklandırma sistemi kullanın.
8. Anahtarınızı paspas altı, posta kutusunun içi gibi yerlere saklamayın.
9. Kilit üstünde anahtar bırakma huyunuz var ise hemen bundan vazgeçin.
10. Kısa süreli bir yere gitseniz bile garaj kapısını, arabanız içinde değil iken açık bırakmayın.
11. Birçok kilit kredi kartı ile kolaylıkla açılmaktadır. Dışarı çıkarken sadece
kapıyı çekip çıkmayın, muhakkak en az bir kere kilidi çevirin.
12. Pencereler hırsızların en sevdiği ikinci giriş noktalarıdır.
Eğer alarm sisteminiz varsa bunu belirten etiket yapıştırmak caydırıcı olabilir.
13. Dışarıdan, merdiven yerine geçebilecek ağaçlara vs. dikkat edin.
14. İçeri girişin daha saklı olduğu noktalarda ışıklandırmayı kuvvetli yapın.
15. Kapıya, dışarıda olduğunuzu bildiren notlar bırakmayın.
16. Dışarıdan evinizin içi değil sadece perdeleriniz gözüksün.
17. Konut ve işyeri anahtarları çok kolay kopya edilebilir.
18. Arabanızı park eden kişilere sadece aracınızın anahtarını verin, diğer anahtarlarınızı ayrı tutun.
Evin içindeyken alarm sistemi kurulabilir mi ve kullanabilir miyim ?

Sistem kurulma aşamasındayken keşif için gelen ekibimize bu telebinizi dile getirirseniz hem dış alan koruma ,hem de iç alan koruma özelliği olan alarm sistemi kurulabilir.Beam dedektör veya penbar adı verilen aksesuarlarla bu sağlanabilir.sadece iç alan koruma isteyip belli alanlardaki alarmı devre dışı bırakıp alarmı içerdeykende kullanabilirsiniz.

Alarm izleme merkezi için telefon gerekli mi? Telefon Faturası Çok gelir mi ?

Alarm sisteminiz alarm çağrı merkezine sinyal göndermesi için telefon hattı şarttır.ama mevcut bir hat yeterlidir. Alarm için yeni bir hatta ihtiyaç yoktur.Alarm sistemi genelde takip merkezimize günde ortalam 3 adet sinyal gönderir.Telefon tarifeniz üzerinden ortalama 90 kontör ücretlendirilir.

Filiz Güvenlik Sistemlerinin yaptığı diğer bir uygulama ise ; Adsl hattınız varsa alarm sisteminize bir modül ilave ederek sistem adsl üzerinden haberleşiyor ve telefon giderinden kurtulmuş oluyorsunuz.Bu hizmeti sadece Filiz Güvenlik Alarm Merkezine Bağlı abonelere verebebiliyoruz.

Başka bir alarm firmasına montaj yaptırdım sizden servis alabilir miyim ?

Başka bir alarm firmasına yaptırdığınız bir alarm sistemi için servis alamıyorsanız,kullanılan alarm sistemi profosyonel bir alarmsa ücret karşılığı servis verilebilir.Hırsız Alarm ve güvenlik kamerası sistemleri için servis alabileceğiniz iller izmir,manisa,aydın,uşak,balıkesir,denizli,kütahya,muğla,çanakkale ,gaziantep’le sınırlı olup Alarm Haber Alma merkezinde ise Türkiyenin herhangi bir yerinden arayıp hizmet alabilirsiniz.

Neden Bosch Hırsız Alarm Sistemleri – Niçin Bosch Güvenlik Sistemleri Tercih etmeliyiz- Neden Bosch Solution Ultima ICP -CC488 Alarm Paneli

Evinizi ,ailenizi ve değerli varlıkalrınızı korumak artık çok kolay .
Kullanıcı dostu Ultima Güvenlik Sistemleri ile herşeyi tek bir dokunuşla halledebilirsiniz.

RAHATLAYBİLİRSİNİZ
Sahip olduğunuz şeyler için çok çalıştınız Eviniz sizin sığınağınız. Bu yüzden Solution Ultima ile güvenlik sistemi , eviniz ve işyeriniz için size eşsiz bi elektronik gözetim çözümü sunuyor
En yeni mikro işlemci teknolojisi yanı sıra Solutıon Ultima ,Üstün güvenirliğini ve performansını benzersiz özelliklerle birleştiriyor.Kendine özgü bir sitili olan Solution Ultima , tamamen esneklik göz önünde bulundurularak tasarlandı.
Size güvenebilecğiniz bir güvenlik sistemi vaat eden Bosch Güvenlik Sistemleri ,eviniz ve işyerinize uygun eksiksiz bir ürün portfoyü sunuyor.

GÖNÜL RAHATLIĞINIZ İÇİN
İster evde ister dışarıda olun ,Solution Ultima can ve mal güvenliğinizi sağlamak için size extra koruma sunar. Bosch Güvenlik Sistemleri Panelinizi , Emniyet Onaylı Alarm Takip ve İzleme Merkezi hizmeti ile birlikte kullandığınızda ,aileniz yada değerli eşyalarınız için ihtiyaç duyduğunuzda hızlı desteği anında alabilirsiniz.

KOLAY KULLANIM
Sistemi yönetebilmek için tek bir dokunuş yeterli .Harici kurma tuşuna basarak ,sistemi harici kurulum moduna geçirebilir , 4 haneli şifrenizi girerek  devre dışı bırakabilirsiniz.
Güvenlik  Sistemleri , sevdiklerinizin ve evinizin geleceğe dönük oalrak korunması için bir yatırımdır.Sisteminizin tek bir tuşla sürekli olarak test edilebilme kabiliyeti sayesinde , en iyi şekilde çalaşacağından emin olabilirsiniz. 1 tuşuna basılı tutarak sireninizi ,  tuşuna basılı tutararak dahili sireninizi , 3 tuşuna basılı tutararak flaşörlenizin beklenildiği gibi çalışıp çalışmadığını test edebilirsiniz.

KABLOLU VEYA KABLOSUZ TERCİH EDEBİLME
Bazen , sensör veya dedektörlerinizin monte edilmesi gereken yerlere kablo çekilmesi çok zor olabilir. İleri kablosuz teknolojisini kullanarak , Bosch ‘un kablosuz dedektörleri kablolama ihtiyacı olmaksızın  ,istenilen yerlere  monte edilebilir. Sisteminizi , giriş noktalarına kayulabilecek tuş takımları veya anahtarlığınıza takabileceğiniz kablosuz uzaktan kumanda ile kontrol edebilirsiniz.

MODERN VE ŞIK TUŞ TAKIMI
Solution Ultima sistemi dahilinde kullanabileceğiniz LED yada LCD ICON tuş takımları evinizin dekorasyonuna tamamen uyar.Basit ikonnlar ve göstergeler , sisteminizin durumunu belirleminizi kolaylaştırır.
ON yada # AWAY sisteminizin harici kurulumda olduğunu ve evinizi siz evde yokken korumaya hazır olduğunu gösteririr.
ON yada * STAY sisteminizin dahili modda olduğunu ve evinizi STAY modda korumaya hazır olduğunu gösterir

KOLAY KURULUM SEÇENEĞİ
Solution Ultima , anahtarlığınıza takılabilecek kablosuz uzaktan kumanda ile kullanılarak programlanabilir.Bu küçük kumandalar , sadece küçük bir tuşa basarak evinizdeki sistemi kurmaya veya açmaya olanak sağlar.
Kablosuz Kumanda ,sistemi STAY modunda çalışması içinde ayarlanabilir.Kumanda ,bir panik butonu gibi çalışabilir.ışıkları yakabilir veya garaj kapısını açabilir.
Otomotik kurulum özelliği ,sistemi kurmayı unuttuğunuz zaman devreye girerek sürekli korumayı garanti eder.

ESNEK GÜVENLİK
Bosch Solution Ultima ,Hırsız ve yangın alarmını ,sistem değişikliklerini ve panik butonlarını izlemek için kullanılabilen sekiz farklı programlama bölgesine sahiptir.
Solution Ultima , ışık ,garaj kapıları yada elektrik kilit mekanizmasını kontrol etmek gibi çeşitli konfirigasyonları sağlamak için programlanabilir.Ayrıca duman algılama cihazları için ayrı bir siren sesi mevcuttur.
Solution Ultima iki ayrı bölgeye bölümlenebilir. Bu size iki ayrı sistem gşbş çalışan bir güvenlik sisteminin esnekliğini suar.Hem ev , hem garaj lanınız tek bir sistemle ,tek bir sistem maliyetine korunabilir.
Sistemdeki tüm kullanıcılar birinci , ikinci veya her iki bölgede kişisel giriş iznine sahip olabilirler. Her iki bölge istenildiği takdirde , Alarm Takip  Gözlem merkezi firmalarına ayrı ayrı bağlanılabilir.Bu özellik maliyetleri paylaşan ticari firmalar için mükemmel bir çözümdür.

GÜVENEBİLECEĞİNİZ  “GÜVENİRLİLİK “
Solution Serisi Paneller , 20 yıldan fazla bir zamandır pazar lideridir. Avusturalya’da tasarlanan Solution serisi , müşteri yorumlarından yola çıkarak gerçekleştirilen her sene binlerce sst süren geliştirme çabalarının bir üründür. Sonuç olarak ,yıllarca sorunsuz oalrak çalışabilen ,test edilmiş ,sürekli geliştirilen bir sisteme sahip olursunuz. Yani BOSCH ‘TAN tam olarak  beklediğiniz bir sisteme kavuşmuş olursunuz.

RAHATLIK
Programlanması durumunda evden ayrıldığınızda ,otomatik çağrı yönlendirme çağrılarınızı istediğiniz bir sisteme iletir.Eve dönüp sistemi devre dışı bıraktığınızda çağrı yönlendirme otomatik olarak devre dışı kalır.Böylece asla önemli çağrıları kaçırmasınız.

İLAVE GÜVENLİK
İlave güvenlik ve koruma sağlayan gece kurulum istasyonu istenildiği zaman Solution Ultima ünitesine eklenebilir. Sistemi tek bir tuşa dokunarak kurabilir ve devre dışı bırakabilirsiniz.Gece kurulum istasyonunun  kullanımı aynı zamanda kolaydır ve panik fonksiyonuna sahiptir.

Bosch Marka Hırsız Alarm Sistemleri ve Güvenlik Sistemleri Ege Bölge Bayii Filiz Güvenlik Sistemleridir.

Başta izmir olmak üzere Manisa ,Aydın ,Denizli , Muğla ,Burdur , Balıkesir ,Uşak ,Afyon ,Kütahya gibi illerin yanında Çankakale , Bursa  ,Konya ,Isparta gibi il ve ilçelerinden gelebilecek taleplerde ,ücretsiz keşif ve montaj
için irtibat telefonlarımızdan veya email atarak bizi bilgilendiriniz.Sistem kurulumundan sonra yine Filiz Güvenlik Sistemleri bünyesinde bulunan Emniyet ve valilik Onaylı Alarm Takip Merkezinden izleme hizmeti alabilirsiniz.