İzmir Alarm Sistemleri - Filiz Güvenlik
Takip ve Kontrol Sistemleri
Çeşitli takip ve gözetim sistemleri ile
araç ve eşyalarınızın güvenliğine 
uzaktan erişebilir, personelinizin çalışma durumunu gözlemleyebilirsiniz.
Yangın Alarm Sistemleri
Yangın algılama ve yangın ihbar sistemleri ya da diğer adıyla yangın alarm sistemleri ile beklenmeyen felaketlerin önüne geçin.
Kurumsal
Filiz Güvenlik
İzmir alarm sistemleri ve güvenlik kamera sistemleri sektöründeki 25. yılı geride bırakan firmamız hakkında bilgi bulabileceğiniz linkler.
Destek
DESTEK/YARDIM
Ürün kullanım kılavuzları, video yardım
 ve sıkça sorulan soruların olduğu linklere 
buradan erişebilirsiniz.
Alarm ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Kamera Sistemleri
Yangın Algılama sistemleri
Takip ve KONTROL Sistemleri
Güvenlik ve Emniyetinizin Teminatı

Alarm Sistemleri • Güvenlik Kamera Sistemleri • Yangın Alarm Sistemleri 

Filiz Güvenlik Sistemleri olarak 25 yıldır İzmir Alarm Sistemleri, İzmir Güvenlik Kamera Sistemleri ve İzmir Yangın Alarm Sistemleri alanlarında inovatif çözümler ve yeni nesil akıllı alarm ve güvenlik sistemlerimiz ile arayışlarınıza son veriyoruz. Güvenlik ve emniyetiniz için tecrübemizi yeni teknolojiler ile birleştiriyor, olası can ve mal kayıplarınızı minimuma indirecek çözümler üretiyoruz. Ayrıca Alarm İzleme Merkezi ile siz orada olmasanız dahi 7/24 yapınıza gelebilecek tehditlere karşı tetikteyiz. 

İzmir Alarm ve Güvenlik Sistemleri

Alarm sistemleri hırsızlık veya mülk hasarına karşı korunmanın yanı sıra davetsiz misafirlere karşı konutlarda, ticari, endüstriyel ve askeri mülklerde kullanılır.

İzmir Alarm Sistemleri

25 yıllık tecrübemiz ile İzmir alarm sistemleri denildiğinde akla ilk gelen firmalardan biriyiz. Çeşitli elektronik güvenlik sistemleri ile kablolu veya kablosuz alarm sistemleri izmir piyasasına yeni soluklar getiriyoruz. İster iş yeri ister ev alarm güvenlik sistemleri ister bina kamera sistemi arayışında olun, Filiz Güvenlik sizin için doğru adres.

İzmir Güvenlik Kamera Sistemleri

Yeni nesil teknolojiler ile  İzmir güvenlik kamera sistemleri  ve kamera alarm sistemleri sektörüne yeni bir soluk getiriyoruz. İzmir'in en eski güvenlik kamera firmaları arasında olan Filiz Güvenlik, kablolu ve kablosuz kamera, CCTV, ve IP TV kamera gibi çeşitli cihazları güvenlik sistemleri ve teknolojik güvenlik cihazları adı altında tam hizmetini vermekteyiz.

Güvenlik ve Alarm Sistemleri

İzmir alarm sistemleri ve İzmir güvenlik kamera sistemleri firmaları arasında 25 yıllık tecrübemi ile en eski firmalardan biriyiz.  Müşterilerimizin sesine kulak verip, yeni nesil akıllı ev otomasyon sistemleri, alarm sistemleri, güvenlik kamerası, yangın algılama ve uyarı sistemleri gibi bir çok alanda inovatif ve güvenlikli çözümler üretiyor süreçlerinizi otomatize ediyoruz.

Alarm İzleme Merkezi

7/24 Canlı alarm takip merkezi ile Türkiye'nin her yerindeki yapınızdan gelecek tehlike bildirimlerine anında müdahale ediyoruz.

Alarm ve Güvenlik Sistemleri

Yeni nesil alarm sistemlerimiz ile çeşitli  hırsız alarm sistemlerininin akıllı otomasyonunu yapıyoruz.  İzmir alarm sistemleri denildiğinde ...  

Güvenlik Kamera Sistemleri

İzmir güvenlik kamerası sistemleri kuruluşu olarak kablolu ve kablosuz güvenlik kamerası sistemlerimiz ile sizlere özel çözümler üretiyoruz. Kablosuz güvenlik kamerası ile ilgili yazımızı inceleyebilirsiniz.

Takip ve Kontrol Sistemleri

Personel devam kontrol sistemleri ve yeni nesil bekçi tur kontrol sistemleri ile zamandan tasarruf edip üretkenliğinizi arttırıyoruz. Yakınlık kontrol sistemi ile olası kazaların önüne geçiyoruz.

Araç Tanıma Sistemleri

Araç takip sistemleri, plaka tanıma ve yakınlık uyarı sistemleri gibi araçlarla iş gücünden tasarruf etmenize yardımcı oluyoruz.

Yangın Algılama Sistemleri

Kablolu veya kablosuz yangın alarm sistemleri, akıllı adresli yangın algılama sistemlerimiz ile kazaların önleyin.
Alarm sistemleri

Alarm Sistemleri

Yeni nesil alarm sistemlerimizle ihtiyacınıza uygun çözümler getiriyoruz. Hırsız alarm sistemleri, trafo alarm sistemleri vb. Dilerseniz alarm sistemlerini kiralam opsiyonuna da sahipsiniz. Apartman güvenlik sistemleri, alarm kamera sistemleri gibi bir çok İzmir alarm sistemleri ürünleri için doğru adrestesiniz ...

Güvenlik Kamera Sistemleri 

Güvenlik kamera sistemleri ve kapalı devre kayıt sistemleri (CCTV) ile tam bilgi hakimiyeti sağlayın. İzmir güvenlik kamera sistemleri sektöründeki 25 yıllık tecrübemiz ile kamera sistemi İzmir ve alarm kamera sistemleri denildiğinde akla biz gelmekteyiz.

Takip ve Kontrol Sistemleri

Personel takip sistemleri, araç takip sistemleri, yakınlık kontrol, plaka tanıma, ürün tanıma sistemleri gibi çeşitli durumlar için çok çeşitli uygulama alanları mevcuttur.
Akıllı ev güvenlik sistemleri

Akıllı Ev Güvenlik Sistemleri

Yeni nesil Livicom akıllı ev güvenlik sistemleri ile geleneksel sistemlerin dezavantajlarını ortadan kaldırıyoruz.

Alarm İzleme Merkezi ile
Güvende Kalın

İzmir alarm sistemleri firması olarak, Filiz Güvenlik'in alarm izleme merkezi hizmetleri ile kayıplarınızı azaltın, verimliliğinizi arttırın. Üstelik tüm bu korunma servislerine bütçenizi aşmadan sahip olabiliyorsunuz.
Alarm İzleme Merkezi Detaylı Bilgi
Alarm İzleme Merkezi Ağı

Nasıl Seçim Yapmalı?

İzmir Güvenlik Kamera Sistemleri Firmaları

Çevremizden ve müşterilerimizden özellikle sıkça duyduğumuz konu, hizmetlerin satışından sonraki aşamalarda gereken satış sonrası destek ve teknik hizmetlerde sorun yaşandığıdır. Bunun da müşteri merkezli hizmet verme taahhüdünü yerine getiremeyen güvenlik sistemleri firmaları ve kamera güvenlik sistemleri şirketleri yüzünden olduğu açıktır. İzmir kamera sistemleri pazarında 25 yılı geride bırakırken güvenlik kamerası ve alarm sistemi almayı düşünenlere seçim yaparken dikkat etmeleri gereken bir kaç hususu hatırlatmak isteriz.

Bakım ve Onarım Garantisi

Alarm sistemleri İzmir firmalarını araştırırken sunulan ürün ve hizmetlerin bakım-onarım garantisi olup olmadığına bakılmalıdır. Ayrıca satış sonrası destek konusunda detaylı bilgi alınması elzemdir.

Güvenlik Sistemlerinin Batarya Ömrü

Alacağınız alarm sistemi ve/veya güvenlik kamerası sistemlerinin uzak iletişimi sağlayabilmesi adına içinde bulunan batarya hayati öneme sahiptir.

Alarm Takip Merkezi 

Müşterilerimiz arasında fazla talep gören servislerimizin başında alarm takip merkezi gelmektedir. İzmir kamera güvenlik sistemleri araştırmanızda dikkat etmeniz gereken hususlardan biri de böyle bir hizmetin mevcudiyetidir. Doğru zamanda müdahale edecek birilerinin olması çoğu zaman büyük kayıpları önleyecektir.

İş yeriniz 
En zayıf olduğu 
Nokta kadar
Güvenlidir

Keşif formunu doldurun, profesyonel ekiplerimiz güvenlik keşfi yapıp  evinizin veya iş yerinizin güvenlik zaafiyetlerini kontrol etsinler.

Güvenlik Keşif Formu

Güvenlik Keşfinizi Yaptırdınız mı?

Hemen başvuru formunu doldurun, profesyonel ekiplerimiz gelip yapınızın güvenlik zaafiyetlerini keşfetsinler. Üstelik ücretsiz.
Opsiyonel. Telefon numaranızı bırakırsanız sizinle daha hızlı iletişime geçebiliriz.
Opsiyonel. Eklemek istediğiniz bir şey varsa buraya yazabilirsiniz.

Alarm ve Güvenlik Sistemleri Blog Yazıları

İzmir kamera ve alarm sistemleri

Yaşadığımız çağda, geldiğimiz noktada ekonomik ve sosyal krizin etkisiyle yaşam alanlarımızda insanların birbirine güvenleri gittikçe azalmaya başladı. Ortaya çıkan güvensizlik tablosu içinde kurum ve aileler güvenlik sistemleri hizmetleri almaya başlamışlardır.

İzmir Güvenlik Kamera Sistemleri ve Güvenlik

Güvenlik Kamera sistemleri zamanımızda tüm dünyada kendimizin ve sevdiklerimizin güvenliğini korumak için üretilmiş olan özel teknolojik kamera çeşitlerinden oluşan bir sistemdir.

Alarm Sistemleri Nasıl Çalışır?

Bir alarm sistemi nasıl çalışır sorusuna cevap vermeye çalıştığımız bu yazımızda ayrıca hırsız alarm sistemleri hakkında da bilgi vereceğiz.

Kablosuz Güvenlik Kamerası Nasıl Çalışır?

Bu yazımız kablosuz güvenlik kamerası ve kablosuz güvenlik kamera sistemleri hakkında. Kablolu ve kablosuz güvenlik kameraları arasındaki farklara ve de kimler için hangi sistemlerin daha ideal olduğuna değineceğiz.

Kamera Sistemleri Nasıl Çalışır?

Değerli eşyalarımızı korumak için güvenlik uygulamalarının ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Neredeyse her gün, güvenlik kameralarının, hırsızlık vb. olaylarda nasıl yardımcı olduğunu gösteren sayısız öyküyle karşılaşıyoruz.

Yangın Algılama Sistemleri Neden Kurulur?

Yangının yayılma hızı düşünüldüğünde, ilk müdahalenin en kısa sürede ve etkili bir şekilde yapılması önemlidir. Yangınını çıkması ile can ve mal kaybına neden olan büyük bir felakettir.

Kamera ve Alarm Sistemleri

Güvenlik, kişi, kurum, sistem veya devlet fark etmeksizin ihtiyaç duyulan, yaşamın devamı ile yakından ilgili ya da kazanılan değerlerin korunması veya arttırılması ile de ilişkilendirilebilen bir olgudur.

Biyometrik Güvenlik Sistemleri İşleri Kolaylaştırıyor

İşyerlerinde, bankalarda, okullarda ve evlerde hayatınıza daha önceden dahil olmuş personel kimlik kartlarınızı, anahtarları, şifreyle girişleri bir kenara atmanıza yarayan biyometrik güvenlik sistemleri araçlarıyla güvenliği, daha kolay ve rahat sağlayabiliriz.
WhatsApp pencilmoonlockphonelocationlaptop-phonecarselectvolume-mediumsynchistorycodecrossmenulistlayers linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram