logo
Elektronik güvenlik sektöründe tescilli ve uluslar arası standartlarda çalışan ürünleri kullanarak, sorunsuz sistemleri müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Kamera Sistemleri ve Güvenlik Sistemleri konusunda izmir ilinde kendimizi kanıtlamış ve değerlerine değer katmaktayız.

Kamera Güvenlik Sistemleri CCTV

Akıllı Ev Sistemleri

Alarm Takip Merkezi

Araç Takip Sistemleri (GPS)

Trafo Hırsız Alarmı

İletişim Bilgileri
kamera sistemleri ve güvenlik sistemleri konusunda İzmir ve çevre illerde hizmet vererek daha güvenli bir yaşam için çok çalışıyoruz.

0 (232) 441 71 74

info@filizguvenlik.com

2817 Sokak No:7 Mersinli Konak / İzmir

Top

Akıllı Ev Otomasyonu

Akıllı Ev Sistemleri

Akıllı ev otomasyonu kısacası siz yok iken evinizin sizin verdiğiniz zamanlı görevleri zamanı geldiğinde yerine getirmesi veya sizin ev dışından sanki siz evde imiş gibi sizin verdiğiniz talimat ve görevleri yapması diye özetleyebiliriz. Misal panjur veya camları açmak klima veya kombiyi açmak bahçeyi sulamak odaların ışıklarını açmak veya kapatmak bazı fonksiyonları Ücretsiz Keşif ve Bilgi için lütfen 0232 441 71 74 numaralı arayınız.
Akıllı Ev Otomasyonu

Akıllı Ev Sistemleri ile, gündelik hayatınız daha da kolaylaştırıyor.

Akıllı Ev Sistemi Nedir ?

Akıllı Ev Sistemleri Fiyatları ne kadardan başlar? Akıllı Evi Nasıl Kontrol Ederim gibi sorular ile karşılaşıyoruz. Güvenlik sistemi ile bağlantılı olan akıllı ev sistemleri artık hemen hemen herkesin dikkatini çekmeye başladı.
Filiz Güvenlik Sistemleri, teknolojinin günümüze kazandırmış olduğu en büyük kolaylıklardan biri olan Akıllı Ev Sistemleri ile, gündelik hayatınız daha da kolaylaştırıyor.

Bir panel üzerinden yönetimini yaptığınız evinizde; perdelerinizi, kahve makinanınızı, DVD Player’ınızı kısacası tüm elektrikli ev aletlerinizi, iş yerinizdeki bilgisayarınızdan, tabletinizden hatta mobil telefonunuzdan bile yönetebiliyorsunuz.

Akıllı Ev Sistemi, sadece elektrikli ev aletlerinizi kullanmanız için tasarlanmamıştır. Bu panel aracılığıyla daireler arası görüşme yapabilir, Alarm ve Kamera Sisteminizi yönlendirebilir, görüntülü diafon olarakta kullanabilirsiniz.

Huzurlu bir yaşam için Filiz Güvenlik Akıllı Ev Sistemleri,  İzmir Merkezli firmamız kaliteli ürün ve uygun fiyat garantisiyle sizi bekliyor.

Call Now ButtonArayınız
Telefon
Konum