Bebeğiniz güvende mi?

18 Mayıs Perşembe, 2017
Bebeğiniz güvende mi?

Zorlu ve meşakkatli bir süreçten sonra kucağımıza aldığımız canımızın parçası olan bebeğimizi, özellikle herkesin çalışmak zorunda olduğu büyükşehirlerde bakıcılara emanet ediyoruz. Bebeğimiz emanet edeceğimiz kişinin tanıdığımız ya da lisanslı bir danışmanlık firmasından gerekli yetkinliklere sahip kişilerden seçmeliyiz. Bebeğimizi güvenle emanet edeceğimiz birini uzun uğraşlar sonucu bulduk. Peki, yine de içiniz rahat ediyor mu? Bizce de etmiyor…

Televizyon kanallarında veya internette bakıcısı olduğu bebeklere şiddet uygulayan, küfür eden, işkence yapan ya da hiç ilgilenmeyen kişilere illa ki siz de denk gelmişsinizdir. Tabi ki işini hakkıyla yapan, bebeğinize kendi çocuğu gibi bakan insanları bu konunun dışında bırakıyoruz. Bu durumu aşmanın en basit ve en güvenli çözümü, kaliteli bir güvenlik kamera sisteminden geçmektedir. Kablolu, kablosuz ve ihtiyaca göre kolay kamufle edilebilen bu cihazlar sayesinde, istediğiniz her an ve her yerden evinize bağlanabilir ve sanki bebeğinizin yanındaymışsınız gibi gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Filiz Güvenlik olarak, en değerli varlıklarımız bebeklerimizin fiziki ve ruhsal gelişimi için mutlaka güvenlik kamerasını öneriyoruz. Bu sayede içiniz rahat biçimde işinizin başında olabilirsiniz. 25 yıllık sektörel tecrübemiz, uygun fiyat politikamız ve Dünya standartlarındaki ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz. Profesyonel ekibimiz, ücretsiz keşif ve ücretsiz montaj için size bir telefon kadar yakın. Sitemizde yer alan iletişim numaralarından bize ulaşarak, ihtiyacınıza en uygun sistemi uzman danışmanlarımızla belirleyebilirsiniz.