Filiz Giriş Kontrol Sistemleri

09 Şubat Cuma, 2018
Filiz Giriş Kontrol Sistemleri

Kurumsal müşterilerimizin bizlerden en çok talep ettikleri hizmetlerimizin başında giriş kontrol sistemleri gelmektedir. Fabrikalar, plazalar, hastaneler, işyerleri başta olmak üzere tüm alanlara uygulanabilen giriş kontrol sistemleri sayesinde, binaya yapılan tüm giriş çıkışların kayıt altına alınması, gereksiz girişlerin önlenmesi, personel puantajlarında büyük kolaylık sağlanması, tüm verilerin anlık olarak gözlemlenebilir ve raporlanabilir olması sağlanmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyacına göre yüz tarama özellikli, parmak izli ve manyetik kartlı sistemlerin kurulumlarını ve bu sistemlerde kullanılacak programın da kullanımı ve işleyişi hakkında eğitim vermekteyiz.

 

Bina güvenliğinin otomasyonu, yetkisiz girişlerin önlenmesi, caydırıcılığının olması ve puantajlarda kolaylık sağlaması düşünüldüğünde, uzun vadede çok avantajlı olan bu sistemlerin projelendirilmesi, kurulumu ve kurulum sonrasında eğitimini uzman personellerimiz titizlikle vermektedirler.

 

Tüm binanın işleyişinin kontrol altında olması ve giriş çıkışların anlık olarak takip edilebilmesine olanak sağlayan sistemlere sahip olan müşterilerimiz, internet bağlantısının olduğu her yerden sistemi kontrol edebilmenin huzurunu yaşamaktadırlar.

 

Filiz Güvenlik olarak, her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan, her duruma özgü güvenlik projesi belirleyebilen ve hizmet alan müşterilerimizin sürekli yanında olan vizyonumuzla sizlere hizmet vermekten dolayı son derece mutluyuz. Sektörümüzle ilgili gelişmeleri sürekli takip ederek, yeni teknolojileri sahada uygulamak için sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana hizmet verdiğimiz binlerce bireysel ve kurumsal referanslarımız arasında sizleri de görmekten mutluluk duyarız