Filiz’den Bekçi Tur Kontrol Sistemleri

23 Şubat Cuma, 2018
Filiz’den Bekçi Tur Kontrol Sistemleri

Fabrikalar, depolar, gümrük alanları, siteler, antrepolar, spor kompleksi gibi yerlerde bulunan güvenlik görevlilerinin yada bekçilerin,  binanın sürekli kontrol etmesi gereken bölümlerini gezdiğini takip edebiliyor musunuz? Yada bu kişilerin görevini hakkıyla yaptığını merak mı ediyorsunuz? İşte Filiz Güvenlik’ten tam da bu soruların cevabı olacak nitelikte bir ürün, Bekçi Tur Kontrol Sistemleri.

Bu sistemlerin temel mantığı, sizin belirleyeceğiniz kontrol noktalarına monte edilen küçük bir çip (TOM) ve bu çipi okuyan bir kalem (TOM Kalem Okuyucu) sayesinde görevlilerin hangi zaman diliminde hangi noktadan geçtiğinin takibinin yapılmasıdır. Her görevliye farklı kalem vererek ve işlemi sistemde tanıtarak, kontrol noktalarından kimin geçtiği, hangi zamanda geçtiği, kontrol noktalarının hangi sıklıkla gezildiği gibi bilgiler kalemlerin hafızasında tutulur. İstenilen zamanda kalemlerdeki verileri aktarma kablosuyla kendi bilgisayarınıza kurulacak programa aktarıp tüm bu istatistikleri raporlayabilirsiniz.

Bu sayede binalarda görev verdiğiniz kişilerin belirlediğiniz kontrol noktalarını istediğiniz aralıklarda gezdiğinden emin olabilirsiniz. Aynı zamanda bu sistemler, çalışanlar için de adeta otokontrol sağlamaktadır. Son derece uygun maliyetlerle sahip olabileceğiniz Bekçi Tur Kontrol Sistemleri sayesinde artık size sadece verileri takip etmek kalıyor.

Filiz’in sizler için sunduğu akıllı çözümlerle, müşterilerimizin güvenlik ile ilgili her türlü konuda ihtiyaçlarını karşılamayı ve güvenle işlerini takip etmelerini amaçlamaktayız. Eğer sizin de bekçi tur kontrol sistemlerine ihtiyacınız varsa, irtibat telefonlarımızdan bize ulaşarak ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz.