Filiz’den Yeni Nesil Sis Basma Cihazları

16 Şubat Cuma, 2018
Filiz’den Yeni Nesil Sis Basma Cihazları

Güvenlik sektöründeki gelişmeler hız kesmeden devam ediyor. Filiz’in kullanıcılara sunduğu yeni nesil sis basma cihazları, tüm dünyada etkin bir şekilde kullanılsa da ülkemizde henüz çok yaygın bir teknoloji değildir. Ürün yelpazemize kattığımız sis basma cihazları, bina ve işyerlerine karşı yapılabilecek bir hırsızlık girişimi ya da saldırı anında otomatik olarak alarmla birlikte devreye girerek, ortamı yoğun bir dumanla kaplamaktadır. Saldırgan ya da hırsızlar, ortamda ne olduğunu görememenin verdiği panikle hemen orayı terk etmek zorunda kalacaktır ve bu nedenle de son derece caydırıcı bir sistemdir.

Olası bir saldırıyı bertaraf etmek üzerine kurulu bu sistemlerde kullanılan sis, insan sağlığına hiçbir yan etkisi olmayan özel bir kimyasal formülden elde edilmiştir. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda şekillendirilen projelerle, mekanların hangi alanlarına bu cihazların yerleştirileceğini, yerleştirilen cihazların sis yoğunluğu ve bu sistemlerin alarmla entegre çalışmasını sağlamaktayız.

İlklerin öncüsü Filiz, ülkemizde yeni yeni kullanılmaya başlanan bu sistemlerin projelendirilmesi, montajı ve sonrasında desteği konusunda son derece ciddi eğitimleri personellerine vererek, sektörün önemli bir ihtiyacı olan sis basma cihazlarını siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Filiz Güvenlik Ailesi olarak, 25 yılı aşkın süredir sektörümüzdeki yenilikleri müşterilerimiz ile buluşturmaya devam ediyoruz. Sizler de sis basma cihazları hakkında detaylı bilgi almak ve ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanmak için hemen irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.