Tatilde İçiniz Rahat Eviniz Güvende Olsun

23 Nisan Pazar, 2017
Tatilde İçiniz Rahat Eviniz Güvende Olsun
Bahar geldi, yaz yaklaşıyor… Resmi tatiller, Ramazan Bayramı derken şimdiden yaz tatili planları yapmaya başladık. Tatil dönüşü evinizde kötü bir sürprizle karşılaşmamak için mutlaka gerekli önlemleri almalısınız. Öncelikle tüm pencerelerin kapalı olduğundan emin olmalısınız, ardından eğer tatiliniz uzun süreliyse elektrik, su ve doğalgazın da kapalı konumda olmasına dikkat etmelisiniz. Kapıyı da kilitlediğinizden emin olarak seyahatinize başlayabilirsiniz. Eğer aileden bir yakınınız veya güvenebileceğiniz bir tanıdığınız varsa, evinizin anahtarını bırakabilirsiniz. Tanıdığınız kişi gündüz perdeleri açıp, gece ise perdeleri kapatınca bir odanın ışığını açık bırakarak evde biri olduğu izlenimini yaratabilir.
 
Tüm bu önlemler evinizi tamamen korumakta yetersiz kalmaktadır. Bizim tavsiyemiz, bütçenize uygun bir güvenlik sistemini profesyonel şekilde kurdurmanız yönündedir. Hırsızı caydıran yapısı, olayların kayıt altına alınabilmesi ve güvenlik güçlerine anlık haber verilebilmesi gibi özellikler içeren bir sistem sayesinde güvenliğinizi en üst düzeye çıkarabilirsiniz.
 
Güvenlik sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden, kişisel ve kurumsal yüzlerce referansa sahip olan Filiz Güvenlik olarak, ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun güvenlik sistemlerinin kurulumunu gerçekleştirmekteyiz. Yılların vermiş olduğu deneyimi uzman kadromuzla harmanlayıp sizlere “en iyi”yi sunmak için gece gündüz çalışıyoruz. Ücretsiz keşif hizmetimiz sayesinde kurulacak sistemin maliyeti ve özellikleri ile ilgili fikir sahibi olabilirsiniz. Hemen iletişim numaralarımızdan bizlerle irtibata geçerek, uzman danışmanlarımızla ihtiyacınıza en uygun sistemleri birlikte belirleyebilirsiniz.