Yeni Nesil Yangın Alarm Sistemleri

12 Haziran Pazartesi, 2017
Yeni Nesil Yangın Alarm Sistemleri

Hayatımızın her anında yangın tehlikesi ile karşı karşıya olduğumuzun farkında mısınız? Evlerimiz, işyerlerimiz, ulaşım araçları, sinemalar, alışveriş merkezleri, konser salonları ve aklınıza gelen her türlü mekânda aslında her gün risk altındayız. İstatistiklere göre günlük hayatımızda karşılaştığımız yangınların sadece %3’ü doğal şartlarla meydana geliyor. Bu da demek oluyor ki; %97 gibi büyük bir oranda yangını önleyebiliriz.

Öncelikle bu konuda bilinçli ve eğitimli olmak son derece önemli. İşyerleri ve çeşitli meslek kuruluşları için zorunlu olan yangın eğitimini aslında tüm bireylerin alması gerektiği görüşündeyiz. Bu sayede bulunduğunuz ortamdaki yangına sebep olabilecek faktörleri kontrol altında tutabilir, olası bir yangında ise doğru müdahaleyle doğru adımlar atabilirsiniz.

Filiz Güvenlik olarak, hem profesyonel eğitmenlerimizle zorunlu yangın eğitimi vermekteyiz hem de yeni nesil yangın alarm sistemlerinin kurulumunu gerçekleştirmekteyiz. İhtiyaca göre konvansiyonel, adresli ve gaz algılamalı yangın alarm sistemlerini dünya standartlarındaki markalarla sizlere sunuyoruz. Hemen sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden uzman danışmanlarımıza ulaşarak, ihtiyacınız olan yangın alarm sistemlerini birlikte belirleyebiliriz. Profesyonel ekibimiz, ücretsiz keşif sonrasında size özel oluşturulacak projeyi baştan sona titizlikle yürütmektedir.

Kurulduğumuz günden bu yana %100 müşteri memnuniyeti, kusursuz hizmet anlayışı ve profesyonelliği vizyon edinen firmamız, sizlerin huzur ve güvenliği için 7/24 çalışmaktadır. Filiz Güvenlik Ailesi olarak, yüzlerce mutlu bireysel ve kurumsal referanslarımız arasında sizleri de görmekten mutluluk duyarız.