logo

Filiz Güvenlik Sistemleri 1994 yılında İzmir’de kurulmuştur. Firmamızın vizyonu elektronik güvenlik sektöründe tescilli ve uluslar arası standartlarda çalışan ürünler kullanarak, sorunsuz sistemleri müşterilerimizin hizmetine sunmaktır.

Güncel Yazılar

Top

İzmir Güvenlik Kamera Sistemleri

İzmir Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik Kamera sistemleri zamanımızda tüm dünyada kendimizin ve sevdiklerimizin güvenliğini korumak için üretilmiş olan özel teknolojik kamera çeşitlerinden oluşan bir sistemdir.

Güvenlik konusu günümüz yaşam şartlarında oldukça önemli bir konu haline geldi. Evimiz,iş yerimiz,diğer iç ve dış mekanlarda güvenlik açıklarını giderme nedeni ile gerek vazgeçirici gerekse güvenlik meselesinde işlenen suçları kontrol ve takip etmek için güvenlik kamera sistemlerine ihtiyaç duymaktayız.

İzmir Güvenlik Kamera Sistemleri Ne İşe Yarar?

Kamera sistemleri güvenlik açısından oldukça öneme sahip elektronik düzeneklerdir. Eve hırsız girdiğinde güvenlik kamerası bu kişiyi çeker. Polislere haber verildiğinde polisler gelir güvenlik kameralarını izler ve hırsızlık yapan kişiyi teşhis eder. Bu sayede de evinize giren hırsız yakalanmış olur.

İş ya da tatil için evden uzaklaşıldığında  neler olup bittiğini bilmek için İzmir Güvenlik kamera sistemleri sayesinde telefondan veya internetten bağlanılabilir ve evin durumuna bakabilirsiniz . İş yerinde aniden bir olay olduğunda da İzmir güvenlik kameraları devrede olacağı için ne olmuş ne bitmiş anında öğrenebilme imkanı vardır.

Adli konularda da oldukça işinize yaracaktır. Olay yaşanırken güvenlik kameraları devrede olacak ve bu sayede elde bir kanıtın olması da sağlanacaktır. İş yerini dağıtmaya gelen kişi için kanıtın olması oldukça önem taşır. Çünkü iş yerine dağıtan şahıs suçunu itiraf etmeyebilir. Ancak kameralar yaşanılan olayı kaydettiği için gerçekler gün yüzüne çıkacaktır.

İzmir güvenlik kamera sistemleri Sadece gasp, hırsızlık vb. gibi olaylarda  değil aynı zamanda personel kontrolünde de oldukça işinize yarar. İş yerine taktırdığınız iş yeri İzmir güvenlik kamera sistemleri sayesinde işe gelen her personelin işe giriş ve çıkış saatleri görülebilir ve iş yerinde ne yaptıkları izleyebilirsiniz.

Güvenlik kamera sistemleri alışveriş yerlerinde, evlerde, iş yerlerinde, otellerde, plazalarda, sitelerde, hava limanlarında ve cadde, sokaklarda olmak üzere oldukça  geniş kullanım alanı vardır. Siz de İzmir güvenlik kamera sistemlerinden alarak evinizin ya da iş yerinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Kurdurulabilecek İzmir Güvenlik Kamera Sistemleri

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte güvenlik kamera sistemlerinin de çeşitli modelleri çıkmaya başladı. Tercih edilen kamera sistemleri yüksek ve gelişmiş teknolojiye göre de değişebilir. Evinize ya da iş yerinize taktırılacak kamera sistemleri farklılık gösterebilir. Bu nedenle kurdurulabilecek kamera sistemlerini üç şekilde  sıralamak mümkündür.

Dome Kameralar

izmir güvenlik kamera, izmin güvenlik kamera sistemleri,izmir güvenlik kamera fiyatları

dome kamera

Şekil itibariyle kubbeyi andıran dome kameralar eve ya da iş yerine taktırılabilecek olan güvenlik kameraları arasında. Günümüzce de yaygın olarak kullanılmaktadır.

Gece Görüşlü Kameralar

izmir güvenlik kamera,izmir güvenlik kamera sistemleri, izmir güvenlik kamera fiyatları

gece görüşlü kamera

Teknolojik özelliği bakımından gelişmiş olan gece görüşlü kameralar güvenlik kameraları arasında oldukça fazla tercih edilen çeşitlerindendir. Karanlık ortamlarda daha iyi görüntü elde etmeye yarar.Hem gece hem de gündüz kesintisiz görüntü sağlanmış olur.

Speed Dome Zoomlu Kameralar

izmir güvenlik kamera,izmir güvenlik kamera sistemleri, izmir güvenlik kamera fiyatları

Speed Dome Zoomlu Kamera

Güvenlik kameraları içinde en fazla gelişmiş teknolojik özelliklere sahip olan güvenlik kamera speed dome zoomlu kameradır. Yüksek teknolojiye sahip olduğu için paralel olarak fiyat olarak da yüksektir.

İzmir Güvenlik Kamera Sistemleri Servis

İzmir güvenlik kamerası sistemleri olarak kamera sistemi satış, montaj destek ve arıza gibi olaylar sonrası teknik servis hizmetini sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti bizim için önemli olmakla birlikte işimizin en iyisini yapmaya gayret ediyoruz.

İzmir Güvenlik Kamera Sistemleri Fiyatları

İzmir güvenlik kamera fiyatları çoğu kez bütçe nedeni ile ertelenmektedir. Fakat güvenlik ertelenmeye gelmeyecek önemli bir hushustur.İzmir güvenlik kamera sistemleri satın almayı uzun vadeli bir yatırım olarak düşünmelisiniz. Bir kereye mahsus verilecek bir ücret karşılığında çok uzun yıllar boyunca evinizin, iş yerinizin güvenliğini İzmir güvenlik kamera sistemleri sayesinde kontrol edebilirsiniz.

Sevdiklerinizin ve yılların birikimi olan malınızın güvenliği hiç bir şekilde şakaya gelmez. Kamera sistemleri fiyatları konusunda firmamız sizlere satın alma konusunda yardımcı olacaktır. İzmir kamera sistemleri ile can ve mal güvenliğinizi garantiye almanın en iyi çözümüdür. Sizlerde bizlerle iletişime geçerek izmir güvenlik kamera fiyatları örneklerini talep edebilirsiniz.

Satın almak istediğiniz İzmir güvenlik kamera sistemleri fiyatları konusunda en ideal fiyat alternatiflerin yer aldığı kategorimizde sizlerde beğendiğiniz kamera sistemi için bizimle iletişime geçiniz.

Eğer sizlerde İzmir kamera sistemlerinden hizmet almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilir; apartman kamera sistemleri, iş yeri kamera sistemleri hakkında fiyat alabilirsiniz.

 

Yorum Yok

Yorum Gönder

WhatsApp chat
Telefon
Konum