Top

Takip Sistemleri

Araç Takip Sistemi

Araç Takip Sistemi  nasıl çalışır? Araç Takip Sistemi nedir bana ne fayda sağlar Araç Takip Sistem özellikleri nelerdir diyorsanız… Filiz Güvenlik Sistemleri olarak genel izlenimde Alarm Sistemleri –Kamera Güvenlik Sistemleri  ile alakalı gibi görünsek de aslında firma olarak güvenliğin her kademesinde hizmet vermekteyiz.

Araç Takip Sistemi

Bekçi Tur Kontrol Sistemi

Büyük Depo Güvenliği , Şantiye Güvenliği ,Mağza Güvenliği ,Fabrika Güvenliği Site Güvenliği ,gibi ihtiyaçlarınız için bekçi veya özel bir güvenlik firmasından güvenlik görevlisi kiralıyorsunuz yada maaşla çalıştrıyorsunuz.Peki gerçekten düşünmüş olduğunuz güvenlik sağlanmış durumda mı?Güvenlik görevliniz veya bekçiniz korunması gereken mekanın güvenliği için belli aralıklarla etrafı kolaçan ediyormu ?Yoksa uyuyor herhangi bir ses veya gürültü olduğu zaman mı devriye atıyor.

Bekçi Tur Kontrol Sistemi

Kişi – Eşya – Emtia Takip Sistemleri

Nesne ve Kişi Takip Sistemimiz hastaların, yaşlıların (Alzheimer hastaları gibi), çocukların, kurye ve ilan dağıtımı yapan personelin, engellilerin, evcil hayvanların, araç-gereçlerin, çanta ve değerli eşyaların takip edilebilmesini mümkün kılmaktadır.  Nesne ve Kişi Takip Sistemi, hastanız, çocuğunuz, değerli eşyalarınız kısacası sizin için değerli olan tüm varlıkların nerede olduğuna, hızlı ve anlık olarak cevap alabileceğiniz bir sistemdir.

Kişi – Eşya – Emtia Takip Sistemleri

Personel Devam Kontrol Sistemi

PDKS ; İşletmelerde çalışan personellerin belirlenen zamanlarda girip belirlenen zamanlarda çıkmasını sağlamak, geç kalan , erken çıkan yada devamsızlık yapan kişiler olursa da bunları raporlayıp sisteme girilmiş prensip parametreleri ile gerekli cezai yaptırımların yapılmasıdır. PDKS Sistemi aynı zamanda kişinin yapmış olduğu fazla mesai ve primlerini de hesaplayarak maaşına ekleyebilir. İş disiplinini arttırarak bahanelerin önüne geçer ve üretimin artmasına katkıda bulunur.

Personel Devam Kontrol Sistemi