logo

Filiz Güvenlik Sistemleri 1994 yılında İzmir’de kurulmuştur. Firmamızın vizyonu elektronik güvenlik sektöründe tescilli ve uluslar arası standartlarda çalışan ürünler kullanarak, sorunsuz sistemleri müşterilerimizin hizmetine sunmaktır.

Güncel Yazılar

Top

Yangın Algılama ve İhbar Sistemleri

Yangın Otomasyon Sistemi

Yangın Otomasyon Sistemleri

Konaklama, Toplantı, eğitim-öğretim , sağlık ocağı-hastane , ticaret, ofis, endüstriyel, depolama, cezaevi, amaçlı tüm binalarda, yangını çıkış aşamasında, tehlikeli ve üzücü boyutlara varmadan algılayarak, gerekli önlemlerin alınmasını sağlayacak şekilde

Yangın Otomasyon Sistemi

Konvansiyonel Algılama Sistemi

Konvansiyonel sistemler, bölgesel olarak alarmın izlenmesi yeterli olan ufak ve orta ölçekli bölgelerde kullanılan sistemlerdir. Analog sistemlere göre fiyat avantajı vardır. Konvansiyonel sistemlerde dedektörlerden herhangi birisi algılama yaptığında,

Konvansiyonel Algılama Sistemi

Adrese Dayalı Algılama Sistemi

Yangın, can ve mal kaybına neden olan büyük bir felakettir. Yangının yayılma hızı düşünüldüğünde, ilk müdahalenin en kısa sürede yapılması önemlidir. Yangın Algılama ve İhbar Sistemlerinim temel işlevi yangının kaynağının söndürülmesidir.

Adrese Dayalı Algılama Sistemi

Kablosuz Yangın Alarm Sistemleri

Müze, Tarihi eser , Yalı v.b kablo çekilmesi imkansız yada çok maliyetli olan mekanlarda yangının algılanması ve gerekli tüm ekipmanların kablosuz çalıştırılması amacıyla kullanılmaktadır. Türkiye genelinde birçok projede uygulanmıştır.

Adresli Yangın Alarm
WhatsApp chat
Telefon
Konum