Top

Güvenlik Ürünleri

Güvenlik Kamerası

Güvenlik kamerası sistemleri (CCTV) kurulumunda yeni teknoloji, modern ve kalitesi yüksek ürünleri kullanıcılarının hizmetine sunan  Filiz Güvenlik Sistemleri , Türkiye’de ki ilk Alarm Takip Merkezlerinden  birini ülkemize kazandırarak kullanıcılarının Güvenlik Kamerası sağlıklı çalışması için 7 gün 24 Saat hizmet vermektedir.

Güvenlik Kamerası

Geçiş Kontrol Sistemi

Çalışan ve ziyaretçi trafiğinin sağlıklı kontrolü, işyerindeki belirli bölgelere giriş-çıkışın kısıtlanması, kişilerin giriş yapmaya uygunluğunu belirleyen ölçütlerin geçiş sistemleri tarafından tanınması, tüm giriş çıkışların tek noktadan takip edilebilmesi, geçiş kontrol sistemlerinde sağladığımız güvenliğin alt açılımlarından birkaçıdır.

Geçiş Kontrol Sistemi

Hırsız Alarm Sistemi

Hırsız alarm sistemi pratik, güvenilir ve ekonomik güvenlik sistemlerindedir. Hırsız Alarm Sistemleri ile hırsızın herhangi bir müdahalesi durumunda sistem Haber Alma Merkezimize sinyal gönderir. Gönderilen bu sinyal Haber Alma Merkezine ulaşır ve Merkezimiz kullanıcıyı durumdan haberdar eder.

Hırsız Alarm Sistemi

Mobil Takip Sistemi

Uydu teknolojisi ile birlikte iletişim ve haberleşme eskisine göre oldukça kolay ve kullanışlı hale gelmiştir. GPS – Küresel yer belirleme sistemi – sayesinde, uydularından alınan veriler dünya üzerinde her nerede olursanız olun, yerinizin kesin olarak tanımlanmasını sağlar. Araç takip sistemi de GPS uydularından yararlanmaktadır.

Mobil Takip Sistemi

Yangın Alarm Sistemi

Konaklama, Toplantı, eğitim-öğretim, sağlık ocağı-hastane, ticaret, ofis, endüstriyel, depolama, cezaevi, amaçlı tüm binalarda, yangını çıkış aşamasında, tehlikeli ve üzücü boyutlara varmadan algılayarak, gerekli önlemlerin alınmasını sağlayacak şekilde, her kapalı mekana özel projelendirilmiş, tesis edilmesi yasalar gereği olan yangın erken uyarı sistemidir .

Yangın Alarm Sistemi

Kamera Kayıt Cihazları

Kameraların iyi bir güvenlik için yeri tartışılmazdır. Daha ideal bir güvenlik için en iyi kaliteyi ve verimi en uygun fiyata almak en mantıklısıdır. Bunun için de özellikle güvenlik gibi bir konuda sizlere yardımcı olacak iyi bir kamera yetmez, iyi bir kayıt cihazı da gerekir. Kamera Kayıt Cihazı Fiyatları size bu konuda oldukça yardımcı olacak.

Kamera Kayıt Cihazları

CCTV Aksesuarları

Güvenlik kamerası sistemleri (CCTV) kurulumunda yeni teknoloji, modern ve kalitesi yüksek ürünleri kullanıcılarının hizmetine sunan  Filiz Güvenlik Sistemleri , Türkiye’de ki ilk Alarm Takip Merkezlerinden  birini ülkemize kazandırarak kullanıcılarının Kamera Sistemleri‘nin sağlıklı çalışması için 7 gün 24 Saat hizmet vermektedir.

CCTV Aksesuarları

Network Ürünleri

Yeni nesil görüntüleme ve yapay zeka teknolojileri kullanan analiz sistemleri, eşzamanlı olarak birden fazla kameradan gelen görüntüleri izler ve tanımlama yaparak herhangi bir tehdide karşı anında uyarı yapar. Sistem dahilinde onlarca değil, yüzlerce kamera kullanılsa dahi tüm bu kameralardan gelen görüntüyü eşzamanlı olarak analiz edebilen bu akıllı analiz ve güvenlik sistemleri; kamusal, askeri ve özel sektördeki tüm kurum ve kuruluşlar tarafından kullanılabilir.

Network Ürünleri