İzmir Alarm Sistemleri - Filiz Güvenlik
Takip ve Kontrol Sistemleri
Çeşitli takip ve gözetim sistemleri ile araç ve eşyalarınızın güvenliğine uzaktan erişebilir, personelinizin çalışma durumunu gözlemleyebilirsiniz. 
Yangın Alarm Sistemleri
Yangın algılama ve yangın ihbar sistemleri ya da diğer adıyla yangın alarm sistemleri ile beklenmeyen felaketlerin önüne geçin. Kablosuz yangın alarmları, duman dedektörleri, ısı dedektörleri ...
Kurumsal
Filiz Güvenlik
İzmir alarm sistemleri ve güvenlik kamera sistemleri sektöründeki 25. yılı geride bırakan firmamız hakkında bilgi bulabileceğiniz linkler.
Destek
DESTEK/YARDIM
Ürün kullanım kılavuzları, video yardım
 ve sıkça sorulan soruların olduğu linklere 
buradan erişebilirsiniz.

Mavili Yetkili Servisi

Filiz Güvenlik sistemleri olarak, yangın firmaları veya yangın işi yapan firmalar arayışlarınıza, 25 yılı aşkın güvenlik sistemleri tecrübemizi de ekleyerek çözümler sunuyoruz. Aynı zamanda bir Mavili yetkili servisi olarak, bu bağlamda İzmir'de Maxlogic ve Mavigard marka yangın sistemi kuran firmalar arasındayız. O halde Mavili İzmir teknik servisi olarak konuya değinelim istiyoruz.

Yangın Algılama Sistemleri

Yangın algılama sistemleri, bina sakinlerinin güvenli bir şekilde tahliyesini sağlamaktır. Yangınların erken safhalarında alarm vermek üzere tasarlanmıştırlar.

Erken tespit, acil durum müdahale personelinin güvenliğinin korunmasında da önemli bir rol oynar. Yangın henüz küçükken kontrol çalışmaları başlatıldığından, erken tespit sayesinde mülk kaybı azaltılabilir ve operasyon için duruş süresi en aza indirilebilir. Çoğu alarm sistemi, acil durum müdahale ekiplerine yangının yeri hakkında bilgi sağlayarak yangın kontrol sürecini hızlandırır.

Alarm sistemi, etkinleştirildiğinde, bina sakinlerini tahliyenin gerekli olduğu konusunda bilgilendirmek için hem sesli hem de görsel sinyaller sağlayarak uyarır.

Ek olarak, yangın alarm paneli ayrıca, olası bir yangın veya acil durum hakkında uygun yangın müdahale kuruluşunu bilgilendirecek olan bir dış izleme kuruluşuna telefon hatları aracılığıyla bildirimde bulunacaktır.

Eğer yangın alarm sistemleri konusunda daha detaylı bilgiler arıyorsanız, ya da niçin bir yangını önlemenin en iyi yolunun yangın alarm sistemleri olduğunu merak ediyorsanız, sizlere Yangın Alarm Sistemleri başlıklı yazımızı önerebiliriz.

Bu kısa yangın algılama ve yangın alarm sistemleri girişinin ardından Mavili Elektronik'ten bahsedelim.

Yangınla mücadele

Mavili Yangın Sistemleri

Mavili Yangın ya da Mavili Elektronik olarak da bilinen "Mavili Elektronik Yangın ve Gaz Algılama Sistemleri" 1987 yılında, Yangın ve Gaz Algılama Sistemleri üretmek amacıyla İstanbul’da kurulan bir firmadır. Bugün, ülkemiz toprakları içerisinde 7 Bölge Müdürlüğüne ve Moskova’da bulunan bir temsilciliğe sahiptir.

Mavili Elektronik, 1987 yılından beri tüm enerjisini sadece yangın ve gaz algılama sistemleri üzerinde yoğunlaştırmakta ve bu alanda uzmanlaşmaktadır. Yerli bir üretici olması ve bu alandaki çalışmaları ile eşsiz pozisyona sahiptir. Maxlogic ve Mavigard markaları İstanbul'da üretimi yapılan yangın algılama ve alarm sistemleridir. Biz de bu bağlamda Mavili İzmir, Maxlogic yetkili servisi ve Mavili yetkili servisi konumunda bulunmaktayız.

Maxlogic ve Mavigard Yangın ve Gaz Algılama Sistemleri

İstanbul’da bulunan Mavili fabrikalarında üretimi gerçekleştirilen yangın algılama sistemleridir.

Maxlogic ve Mavigard marka ürünler arasında akıllı adresli yangın algılama ve konvansiyonel yangın algılama sistemleri, yangın söndürme sistemleri ve marine sistemler bulunmaktadır. Bu sistemler ilgili EN standartlarına uygun olarak üretilirler. TSE ve 305/2011/EU kapsamında CPR sertifikaları bulunur.

Ayrıca, yangın algılama testleri konularında uzman ve dünyanın önde gelen sertifikasyon kuruluşlarından biri olan İngiliz Loss Prevention Certification Board (LPCB) kuruluşunca onaylanan ürünlerdirler.

İzmir'de Maxlogic marka yangın alarm sistemleri kuran firmalar arayışında iseniz bizimle iletişim kurmaktan lütfen çekinmeyiniz. Bizlere 0232 441 71 74 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

 

Maxlogic yetkili servis

Filiz Güvenlik sistemleri olarak yalnızca güvenlik kamerası sistemleri ya da alarm sistemleri değil, aynı zamanda Mavili İzmir teknik servisi olarak da hizmet vermekteyiz.

Mavili İzmir Yetkili Servisi: Filiz Güvenlik Sistemleri

Mavili Elektronik ürünleri ile fabrikanızı ya da iş yerlerinizi yangın algılama sistemleri ile koruma altına almak istiyor ya da sistemlerinizi geliştirmeyi düşünüyor ya da herhangi bir yangın alarm sistemi çözümü arayışındaysanız bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Filiz Güvenlik Sistemleri bir Mavili yetkili servisidir.

pencilmoonlocklocationlaptop-phonecarselectvolume-mediumsynchistorycodecrossmenulistlayers