İzmir Alarm Sistemleri - Filiz Güvenlik
Takip ve Kontrol Sistemleri
Çeşitli takip ve gözetim sistemleri ile araç ve eşyalarınızın güvenliğine uzaktan erişebilir, personelinizin çalışma durumunu gözlemleyebilirsiniz. 
Yangın Alarm Sistemleri
Yangın algılama ve yangın ihbar sistemleri ya da diğer adıyla yangın alarm sistemleri ile beklenmeyen felaketlerin önüne geçin. Kablosuz yangın alarmları, duman dedektörleri, ısı dedektörleri ...
Kurumsal
Filiz Güvenlik
İzmir alarm sistemleri ve güvenlik kamera sistemleri sektöründeki 25. yılı geride bırakan firmamız hakkında bilgi bulabileceğiniz linkler.
Destek
DESTEK/YARDIM
Ürün kullanım kılavuzları, video yardım
 ve sıkça sorulan soruların olduğu linklere 
buradan erişebilirsiniz.

Araç Takip Sistemi

Araç Takip Sistemi, araç içine yerleştirilen GPS modülü aracılığı ile uydular tarafından tespit edilen araç konum bilgilerinin, yine araç içine yerleştirilmiş olan GPRS modülü aracılığı ile merkeze aktarılarak, bilgisayarda dijital haritalar üzerinde gerçek zamanlı araç takibinin yapılabilmesini sağlayan uygulamadır.

Araç Takip Sistemi’nde uydu üzerinden alınan gerçek zamanlı veriler merkeze aktarılır. Böylece aracın hangi hatta olduğu, kaç km yol ve hız yaptığı kolaylıkla tespit edilebilmesi, yolcu şikayetlerinin, sürücü ihmal ve hatalarının azalmasında büyük katkı sağlamaktadır.

Araç Takip Sistemi arayüzleri, sistemin kolayca öğrenilebilmesi ve toplu taşıma işletmelerinin anlaşılır istatistiksel raporlar düzenleyebilmeleri için özellikle kullanıcı dostu olarak üretilmiştir.

Sistemi kullanacak personelin ve şoförlerin eğitimi PROSEC uzman bayileri tarafından gerçekleştirilmektedir.

 • Teknokentte konurnlanmış yazılım geliştirme ekibi
 • 24 saat teknik destek
 • Özel müşteri taleplerine yazılım ekibimiz ile hızlı çözüm.

GPS Uyduları İle 7 Gün 24 Saat Araç Takibi

Araç Takip Sistemi, acil durumlar için uzaktan müdahale özelliğine de sahiptir. Uzaktan erişim özelliği GPRS bağlantısı ile sağlanır. Alarm izleme merkezi ile benzerlik gösterse de GPRS bağlantı sistemi ile ondan ayrışmaktadır.

Merkezden gelecek olan komullar ile takip edilen cihaz uzaktan yönetilebilir ve program güncellemeleri yapılabilir.

Neden Araç Takip Sistemleri?

 • Zamandan kazanın.
 • Araç bakım ve kullanım maliyetlerini azaltır.
 • Kontrolü arttırır.
 • Trafik kurallarına uyulmasını ve güvenli görüşü sağlar.

Araç Takip Merkezi

Araç Takip Sistemi

Mobil veri sistemleri temel olarak. günümüzün artan rekabet ortamında is verimini arttırmak, hizmet kalitesini yükseltmek veya güvenliğe yönelik, mobil ortam ile şirket merkezi arasında ihtiyaç duyulan veri iletişimi alt yapısıdır.

Araç Takıp Sistemi Alarm Merkezi Entegrasyonu

Araç şoförü arasında tehlike sezdiği an Panik butonuna basarak 7/24 çaban Alarm izleme Merkezimize ulaşmış olur. Bu sinyal alan Alarm izleme Merkezimiz sinyal in öncelikli olduğunu görerek derhal Emniyet Kuvvetlerini bilgilendirir

Araç Takıp Yer Ve Yön Bilgisi

Aracınız sabit veya hareket halindeyken bulunduğu yer GPS uygularından belirlenir ve GPRS üzerinden aracınızın noktasal konumunu 6ğrenebılininiz.

Duraklama Zaman' Ve Konumu Raporlama

Araçlarınızın güzergah dışındaki duraklamalarını. durak 'ama zamanları ve konumlarını takip edebilirsiniz

Araç Kilometre

talebiniz doğrultusunda araçlarını» kilometre bilgisi takibini gerçekleştirebilirsiniz.

 Bölge Sınırlaması Özelliği

Araçlarınız belirlediğiniz güzergah dışına çıktığı anda sistem otomatik olarak size haber verir.

Araç Sürat Bilgisi

Araçlarınızın  süratleriyle ilgili bilgileri aylık ve anlık raporlar halinde Alarm izleme Merkezinden yada mygpf.coma admsinden öğrenebilirsiniz.

Araç Takibi İle Yakıtta Tasarruf

Firmalardan alınan detaylar doğrultusunda oluşan raporlar sonucuna göre Ilk 6 ay Kinde günlük 0,5 ile 1,Sıt arasında, ikinci 6 ay içinde ise 0,7 ile 1,Slt arasında değişen oranlarda yakıttan tasarruf sağlanmıştır. Bu rakamlar ile sistem tasarruf sağlattığı gibi karda elde ',etmektedir.

Geniş Raporlama Menoso İle Personel Performans

Araç takip sisteminden elde edilen çeşitli raporla/nalı, ile personelinizden maksimum oranda performans elde edebilirsiniz.

Mesai Saatleri Haricinde Araç Kontrolü

Mesai saatleri haricindeki araç kullanımlarını tespit edebilir hatta bunları istekler, doğrultusunda kısıtlayabilirsiniz.

Personel Takibi

Araç takip sistemini kullanarak sahadaki satış ekibinin nakliye araçlarının yerlerini tespit ederek anlık bilgi sahibi olunur. Yapılan yönlendirme ve bilgilendirmeler de hem zamandan hem de telefon üzerinden  tasarruf sağlamaktadır. Böylelikle kullanacağınız personel takip sistemi ile üretkenliğiniz artmış olacaktır.

PSC-1203-01 ÖZELLİKLERİ

 • CPU: Kablo takımı Cortex M3 100 Mhz, 256 KBytes code flash, 64KBytes RAM
 • Hafıza: 2 MBytes flash, toplam 25000 kayıt kapasitesi 64 KBytes eeprom, setup ve sık değişen bilgiler için 32 KBytes pil destekli RAM, setup ve sık değişen bilgilerin yedeklenmesi
 • GPRS/GSM: Dual band, SIM900, dahili anten
 • GPS: MT3329 chipset, dahili
 •  Haberleşme: 2 adet aşırı gerilim korumalı R5232 UART portu
 • İvme sensörü: 3 boyutlu, max. 2g, 12 bit çözünürlük
 • Input: 3 adet optik izoleli
 • Output: 1 adet akım korumalı MOSFET çıkış, max. 1.5A/DC
 • LED: 4 adet, durum göstergesi için
 • Besleme: DC 9V … 30V, 13.8V ile beslenirken averaj 100mA akım sarfiyatı, uyku modunda 1.5mA sarfiyat aşırı akım ve gerilim koruma
 • Çalışma ısısı: -35 … +85 derece
 • Boyutlar: 140 x 81 x 27 mm
 • Kablo Takımı: Dahil,  1 m uzunluğunda
pencilmoonlocklocationlaptop-phonecarselectvolume-mediumsynchistorycodecrossmenulistlayers