İzmir Alarm Sistemleri - Filiz Güvenlik
Takip ve Kontrol Sistemleri
Çeşitli takip ve gözetim sistemleri ile araç ve eşyalarınızın güvenliğine uzaktan erişebilir, personelinizin çalışma durumunu gözlemleyebilirsiniz. 
Yangın Alarm Sistemleri
Yangın algılama ve yangın ihbar sistemleri ya da diğer adıyla yangın alarm sistemleri ile beklenmeyen felaketlerin önüne geçin. Kablosuz yangın alarmları, duman dedektörleri, ısı dedektörleri ...
Kurumsal
Filiz Güvenlik
İzmir alarm sistemleri ve güvenlik kamera sistemleri sektöründeki 25. yılı geride bırakan firmamız hakkında bilgi bulabileceğiniz linkler.
Destek
DESTEK/YARDIM
Ürün kullanım kılavuzları, video yardım
 ve sıkça sorulan soruların olduğu linklere 
buradan erişebilirsiniz.

Trafo Hırsız Alarmı

Trafolar yüklü miktarda kablo içerikleri yüzünden çoğu zaman hırsızların hedefinde oluyorlar. Trafo hırsız alarmı sayesinde artık olmayacaklar. Gerek özel teşebbüs gerekse kamuya ait trafo hırsızlığı sıkça rastalanan bir durum. Hatta trafonun kendisinin dahi çalındığı durumlar olabiliyor.

Trafo Hırsız Alarmı

Trafo Hırsız Alarm Sistemi

Yer yer trafonun konumu, yer yer de hırsızlık saatinden dolayı trafo hırsızlığı geç fark ediliyor.

Ancak artık trafo hırsız alarmı, hırsızlar için caydırıcı bir sebep haline geldi. Trafo hırsızlık alarmları sayesinde, trafolar nerede olursa olsun emniyet birimleri süratle haberdar ediliyor.

Üstelik trafo alarm sistemini sabote etmeye çalışmaları da nafile bir sonuç verecektir. Çünkü trafo hırsız alarm sistemi, alarm izleme merkezi ile gprs modülüyle uydu üzerinden online bağlıdır. Elektrik kesintilerine karşı yedekli önlem alınmıştır.

Sistemden gelen alarmlar en yakın emniyet veya jandarma birimine bildirilerek olay yerine intikal ettirilir, trafo sahiplerine de bilgi verilerek durum hakkında uyarı yapılır.

pencilmoonlocklocationlaptop-phonecarselectvolume-mediumsynchistorycodecrossmenulistlayers