Top

Alarm Ve Güvenlik Sistemleri

Alarm Sistemleri ve Takip

Alarm Sistemleri ve Takip sistemleri farklı modülleri ve özellikleri söz konusudur. İhtiyaca göre farklı özelliklerle işyerinizin korumasını maksimum düzeye çıkarabilmeniz mümkündür. Hırsızlık girişimlerin arttığı günümüzde sadece kamera sistemleriyle işyerinizin emniyetini sağlayabilmek mümkün değildir. Dolayısıyla ek güvenlik çözümlerinden yararlanılması icap ediyor. Alarm sistemleri güvenlik tedbirleri içerisinde profesyonel bir çözümü ifade ediyor. Kablolu ve kablosuz modeller de imal edilen alarm sistemlerinin iletişim ve çift siren gibi farklı nitelikleri bulunuyor.

Alarm Sistemleri ve Takip

Takip Sistemleri

Araç Takip Sistemi araç sayısı ne olursa olsun hemen her sektörden her iş koluna sağladığı önemli faydalar nedeniyle sadece Türkiye’de değil, dünyanın her yerinde yaygın olarak kullanılan bir sistemdir. Türkiye, araç takip sistemi kullanımında Avrupa’nın en hızlı büyüyen iki ülkesinden biridir. Sistem, hemen her ölçekteki şirketin kolayca sahip olabileceği, sağladığı çok yönlü faydanın yanında, yapılan yatırımın çok küçük kaldığı önemli bir teknolojik imkan sunmaktadır. Yaptığınız iş ne olursa olsun, sistemin size pek çok konuda fayda sağlayacağı neredeyse kesindir.

Takip Sistemleri

Yangın Algılama ve İhbar Sistemleri

Yangın Algılama ve İhbar Sistemleri –

Yangın algılama ve ihbar, konaklama, toplanma, eğitim, sağlık hizmeti, ticaret, ofis, endüstriyel, depolama, cezaevi, amaçlı tüm binalarda, yangını başlangıç aşamasında, tehlikeli boyutlara varmadan algılayarak, gerekli önlemlerin alınmasını sağlayacak şekilde, her binaya özel projelendirilmiş, tesis edilmesi yasalar gereği olan yangın erken uyarı sistemidir.

Yangın Algılamı ve İhbar

Entegre Bina Kontrol Sistemleri

Entegre Bina Kontrol Sistemleri – Esnek teknolojimiz şirketinizin her noktasında ısıtma, soğutma, güvenlik, izleme, havalandırma, yangın ve duman kontrolu ve aydınlatmayı aynı kaynaktan yönetmeyi sağlar. Bu yaklaşım, eğitim ve bakım masraflarını azaltır, enerji tasarrufunu artırır, tesise yönelik ve finansal birçok veriyi bir araya getirir ve paylaşır. Bu da binanızı daha karlı bir şekilde yönetmenizi sağlar.

Entegre Bina Kontrol Sistemleri

Araç Takip Merkezi

Araç Takip Merkezi – Sistem şu ana kadar geliştirilmiş en kapsamlı ve özellikli GPRS/GPS tabanlı araç güvenlik ve izleme sistemidir. Alarmnet sunduğu farklı ürün seçenekleri ile iş akışınızı kolaylaştırmakta, araçlarınızın ve yolcularınızın güvenlik ihtiyaçlarını karşılamaktadır. 7 gün 24 saat sınırsız hizmet sunan Alarm İzleme Merkezimiz, Alarmnet Araç Takip Sistemiyle aracınızdan gelecek tüm sinyallerin takibini gerçekleştirmekte, talepleriniz doğrultusunda anlık ve aylık raporlar hazırlamaktadır.

Araç Takip Merkezi