İzmir Alarm Sistemleri - Filiz Güvenlik
Takip ve Kontrol Sistemleri
Çeşitli takip ve gözetim sistemleri ile araç ve eşyalarınızın güvenliğine uzaktan erişebilir, personelinizin çalışma durumunu gözlemleyebilirsiniz. 
Yangın Alarm Sistemleri
Yangın algılama ve yangın ihbar sistemleri ya da diğer adıyla yangın alarm sistemleri ile beklenmeyen felaketlerin önüne geçin. Kablosuz yangın alarmları, duman dedektörleri, ısı dedektörleri ...
Kurumsal
Filiz Güvenlik
İzmir alarm sistemleri ve güvenlik kamera sistemleri sektöründeki 25. yılı geride bırakan firmamız hakkında bilgi bulabileceğiniz linkler.
Destek
DESTEK/YARDIM
Ürün kullanım kılavuzları, video yardım
 ve sıkça sorulan soruların olduğu linklere 
buradan erişebilirsiniz.

Alarm Sistemleri ve Takip sistemleri

İzmir alarm sistemleri ve güvenlik kamerası sistemlerimiz ile sayısız kazanın ve suçun önüne geçtik. 25 yıllık tecrübemizi yeni nesil akıllı güvenlik sistemlerimiz ile daha da ileri götürüyoruz.

alarm izleme merkezi

Alarm Takip Merkezi

Alarm Takip Merkezi; kendisine bağlı bulunan abonelere ait güvenlik  panellerinin 7 gün 24 saat elektronik ortamda izlenmesi esasına göre ...

Trafo Hırsız Alarmı

Trafo Hırsız Alarmı

Trafolar yüklü miktarda kablo içerikleri yüzünden çoğu zaman hırsızların hedefinde oluyorlar. Trafo hırsız alarmı sayesinde artık olmayacaklar.

Hırsız Alarm sistemi

Hırsız Alarm Sistemi

Hırsızlardan korunmak için ne gibi hırsız alarm sistemleri ve uygulamalarını kullanıyoruz. Peki hırsızlar sisteminize müdahale ederse ne olur?

Kiralık Alarm Sistemi

Alarm Sistemleri döviz fiyatları üzerinden satışa sunulmaktadır. Tam garanti altında TL fiyatları ile kiralayabileceğiniz ...

Alarm ve Güvenlik Sistemleri

Üretkenliğinizi arttıracak, olası kazaları önleyecek siz orada değilken dahi yapınızı kontrol etmenize izin verecek güvenlik sistemleri ürünlerimizi inceleyin. Örneğin yeni nesil yangın alarm sistemi ile felaketlerden korunabilir, parmak izi okuyuculu personel kontrol sistemi ile üretkenliğinizi arttırabilirsiniz.


Araç Takip Sistemi ve İzleme Merkezi

Sistem şu ana kadar geliştirilmiş en kapsamlı ve özellikli GPRS/GPS tabanlı araç güvenlik ve izleme sistemidir. Alarm İzleme Merkezimiz ile gelecek tüm sinyallerin takibini yapmaktayız.

yakınlık uyarı sistemleri

Entegre Bina Kontrol Sistemleri

Esnek teknolojimiz şirketinizin her noktasında ısıtma, soğutma, güvenlik, izleme, havalandırma, yangın ve duman kontrolu ve aydınlatmayı aynı kaynaktan yönetmeyi sağlar. 

apartman diafon sistemleri

Yangın Algılama ve İhbar Sistemleri

Yangın algılama ve ihbar sistemleri yangını başlangıç aşamasında, tehlikeli boyutlara varmadan algılayarak, gerekli önlemlerin alınmasını sağlayacak şekilde yangın erken uyarı sistemidir.

pencilmoonlocklocationlaptop-phonecarselectvolume-mediumsynchistorycodecrossmenulistlayers