İzmir Alarm Sistemleri - Filiz Güvenlik
Takip ve Kontrol Sistemleri
Çeşitli takip ve gözetim sistemleri ile araç ve eşyalarınızın güvenliğine uzaktan erişebilir, personelinizin çalışma durumunu gözlemleyebilirsiniz. 
Yangın Alarm Sistemleri
Yangın algılama ve yangın ihbar sistemleri ya da diğer adıyla yangın alarm sistemleri ile beklenmeyen felaketlerin önüne geçin. Kablosuz yangın alarmları, duman dedektörleri, ısı dedektörleri ...
Kurumsal
Filiz Güvenlik
İzmir alarm sistemleri ve güvenlik kamera sistemleri sektöründeki 25. yılı geride bırakan firmamız hakkında bilgi bulabileceğiniz linkler.
Destek
DESTEK/YARDIM
Ürün kullanım kılavuzları, video yardım
 ve sıkça sorulan soruların olduğu linklere 
buradan erişebilirsiniz.

Entegre Bina Kontrol Sistemleri

Akıllı Ev Otomasyonu

Akıllı Ev sistemi kısacası siz yok iken evinizin sizin verdiğiniz zamanlı görevleri zamanı geldiğinde yerine getirmesi veya sizin ev dışından sanki siz evde imiş gibi sizin verdiğiniz talimat ve görevleri yapması diye özetleyebiliriz. Misal panjur veya camları açmak klima veya kombiyi açmak bahçeyi sulamak odaların ışıklarını açmak veya kapatmak bazı fonksiyonları Ücretsiz Keşif ve Bilgi için lütfen  0232 441 71 74 numaralı arayınız.

Plaka Tanıma Sistemi

Plaka tanıma sistemleri güvenlik ve ticari amaçlı kullanılabilir. Güvenlik kameralarından alınan görüntüleri anlık olarak işleyen özel yazılım sayesinde elde edilen plaka bilgisini, plaka tanıma programı içerisinde kullanarak, kayıt, giriş, çıkış, geçiş, faturalandırma veya takip edilmesini sağlayabilir.

Uygulama alanları araçların geçiş noktaları ve/veya otoparkları olan yerlerdir.

 

Akıllı Otomasyon Sistemi

24 V DC Motorlu kollu otopark bariyerleri, araç girişi ve araç çıkışı yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde, Hızlı Tepki vererek, kısa sürede açılma ve kapanma sağlarken kontrollü geçiş elde etmenize yardımcı olur. Mevcut mimarinize uygun, farklı renk ve model alternatifleri sayesinde, yapılarınızın estetik görünümüne değer katar. Toplu konutlar ve endüstriyel tesislerinizin araç giriş – çıkışlarının hızla sağlanmasına olanak tanır.

 

Yapısal Kablolama Sistemi

Yapısal kablolama projeleri, kablolama yapılacak olan binalar için ihtiyaç duyulan bilgisayar haberleşme ağı, güvenlik kamerası, alarm sistemleri, hırsız alarmı, yangın alarmı, personel devam takip sistemi, kapı geçiş sistemleri ve benzeri entegrasyon için ihtiyaç duyulan haberleşme amaçlı kablolama sistemleri binanın yapısına uygun olarak tasarlanan bir yapıda olmalıdır.

Yapısal kablolama hizmeti sunan şirketimize 0232 441 7174 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

Kapı Diafon Sistemleri

Görüntülü Diafon Sistemleri apartman ve sitelere yönelik uygulamaları yapılan sesli ve görüntülü konuşma sağlayan bina diafon sistemlerinin genel bir adıdır.

Görüntülü Diafon Sistemleri özellikle apartman ve sitelere yönelik uygulanmaktadır.

Bunun yanısıara bireysel olarak villa ve işyerleri için uygulanan ürünlerde mevcuttur. Ofis ve işyerlerinde güvenliğin sağlanması ve ofis içinden gelen kişinin tespiti için kullanılmaktadır.

pencilmoonlocklocationlaptop-phonecarselectvolume-mediumsynchistorycodecrossmenulistlayers