İzmir Alarm Sistemleri - Filiz Güvenlik
Takip ve Kontrol Sistemleri
Çeşitli takip ve gözetim sistemleri ile araç ve eşyalarınızın güvenliğine uzaktan erişebilir, personelinizin çalışma durumunu gözlemleyebilirsiniz. 
Yangın Alarm Sistemleri
Yangın algılama ve yangın ihbar sistemleri ya da diğer adıyla yangın alarm sistemleri ile beklenmeyen felaketlerin önüne geçin. Kablosuz yangın alarmları, duman dedektörleri, ısı dedektörleri ...
Kurumsal
Filiz Güvenlik
İzmir alarm sistemleri ve güvenlik kamera sistemleri sektöründeki 25. yılı geride bırakan firmamız hakkında bilgi bulabileceğiniz linkler.
Destek
DESTEK/YARDIM
Ürün kullanım kılavuzları, video yardım
 ve sıkça sorulan soruların olduğu linklere 
buradan erişebilirsiniz.

Yakınlık Uyarı Sistemi

Forklift yakınlık uyarısı ve yaya sistemi, iş yerlerinizdeki hareketli araçlar ve yayalar arasındaki çarpışma veya kaza riskini önlemek amacıyla en son teknolojik planlama ile üretilmiştir. Yakınlık uyarı algılama sistemi, aracın görünümde kendisi görünmez bir dışlama bölgesi kurarak, sesli bir (siren arkasından “Dikkatli Olun!”) veya programlanabilir bölge içerisinde birileri dolaşıyorsa operatöre görsel bir uyarı ve yaya için titreşim uyarısı vermektedir. Yakınlık uyarı algılama sistemi, çarpışma ve iş kazalarını önlemek için uygun şekilde üretilip en uygun kullanım şekli sağlanmıştı. Yakınlık uyarı algılama hassasiyeti 0,1 m'nin altındadır ve tetikleme mesafesi 0,5m-32m arasında yer almaktadır.

Yakınlık uyarı sistemi
Forklift üzerine monte edilecek olan sunucuİşçiler / yayalar tarafından taşınacak olan etiketÇalışanları uzak tutmaları konusunda uyaran alarm Sistemin ayrılmış parçalarını birbirine bağlayan tel
  • Yüksek değişimli hassasiyet, 10cm'e kadar;
  • Zamana karşı hızlı tepki, 400ms'den az;
  • Ultra Geniş Güç Kaynağı Aralığı, 12VDC ~ 48VDC'den;
  • Modüler anti-stay Tasarım, kurulum için kolaylık;
  • Ayarlanabilir dış bölge yarıçapı, 0,5m ila 32m;
  • Farklı uygulama için esnek iki yapılandırma yöntemleri;
  • Araç çevresinde 360 ​​° algılama, kör bölge kalmaması.

Forklift Yakın Uyarı Sistemi Kurulumu

Folklift Uyarı Sistemindeki ana bilgisayar, etiketlerle mesafeyi gerçek zamanlı olarak algılar. Ev sahibi ve etiketler arasındaki mesafe Alarm mesafesinden daha az olduğunda (kullanıcılar tarafından önceden ayarlanmış olan), ev sahibi Alarmı işçilerin uzak durmasını uyarmak için kullanacaktır. Tipik uygulama aşağıda listelenmiştir.

Forklift yakınlık uyarısı

1.Ana bilgisayar yükleme

  • Ev sahibi fabrika metal bir tabana vidalanır. Ana makine, forklift çerçevesinin dış üst kısmına sac demir ve vidalar kullanılarak yatay olarak bağlanmalıdır. Ana bilgisayar herhangi bir metal nesne tarafından engellenmemelidir veya tespit edilen mesafeyi etkileyecektir.
  •  Ev sahibi bağlamak için 12 V-48 V DC güç kaynağı ile forklift “güç giriş kablosu” sağlanan.
  •  Sağlanan kablo ile Alarm bağlayın.

2.Etiket yükleme

1.Emniyet kaskı üzerine kurulumu

Velcro etiketi kullanarak kask üzerinde p-etiketi sopa, USB arayüzü yüzleri aşağı. P-etiketini kaskın ön, arka, sol veya sağ tarafına yapıştırabilirsiniz. Çoğu durumda ev sahibi için görünürlüğü artırabilecek sol tarafa koymanızı öneririz.

Yakınlık uyarı sistemi: Emniyet kaskı

2.Yelek üzerine kurulum

Adım 1. P-etiketini yelek yüzeyine koyun. (Resim1)Adım 2. P-Tag taban plakasını yelek altına koyun; p-Tag ile hizalayın (Resim2)Adım 3. Yeleğe monte etmek için iki vidayı sıkın. (Resim3)

3.Pil şarj

Kullanmadan önce Pili tamamen şarj edin (yaklaşık altı saat sürer)Etiket LED tamamen şarj olduğunda kapalı olacak. Etiket kullanımı günde sekiz saat ise pili iki haftada bir yeniden şarj edin. P-Tag LED yanıp söner pil düşük olduğunda, yeniden şarj için belirten.

Sunucu
Anma gerilimi12V - 48VDC
Boyut / Ağırlık120 x 120 x 61 (mm) / 270g
Çalışma sıcaklığı0 ° - 60 ° Santigrat
Frekans aralığıUWB (Ultra Geniş Bant)
3.5G-6.5GHz; Lisans Ücreti Gerekmez
Menzil: 10-70 feet
Etiket SınırlarıMaxima Etiketleri Algılama: 30
AntenGömme
Kabuk MuhafazaABS, Su geçirmez, metal tabanlı
MontajSağlanan kablo bağı kullanılarak forkliftin dış yüzeyine yatay olarak monte edilmiştir.
Etiket

pencilmoonlocklocationlaptop-phonecarselectvolume-mediumsynchistorycodecrossmenulistlayers