İzmir Alarm Sistemleri - Filiz Güvenlik
Takip ve Kontrol Sistemleri
Çeşitli takip ve gözetim sistemleri ile araç ve eşyalarınızın güvenliğine uzaktan erişebilir, personelinizin çalışma durumunu gözlemleyebilirsiniz. 
Yangın Alarm Sistemleri
Yangın algılama ve yangın ihbar sistemleri ya da diğer adıyla yangın alarm sistemleri ile beklenmeyen felaketlerin önüne geçin. Kablosuz yangın alarmları, duman dedektörleri, ısı dedektörleri ...
Kurumsal
Filiz Güvenlik
İzmir alarm sistemleri ve güvenlik kamera sistemleri sektöründeki 25. yılı geride bırakan firmamız hakkında bilgi bulabileceğiniz linkler.
Destek
DESTEK/YARDIM
Ürün kullanım kılavuzları, video yardım
 ve sıkça sorulan soruların olduğu linklere 
buradan erişebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Evime Güvenlik Kamerası nasıl taktırabilirim?

Öncelikle yukarıdaki Online İşlemler başlığı altındaki ücretsiz Keşif Formumuzu doldurabilir yada bizlere 0232 441 71 74 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Uzman teknik ekibimiz yerinde keşif yaparak sizlere uygun olan kamera çözümlerini birlikte değerlendirebilirsiniz. Uygun olan seçiminiz doğrultusunda iş programına göre montaj kurulum ve kullanım eğitiminden sonra sizinde artık bir kamera sistemine kavuşmuş olursunuz.

Hırsız Alarm ve güvenlik sistemini kiralamak mı veya satın almak mı daha ekonomik ve ucuz olur?

Elektronik güvenlik sektöründe Hırsız Alarm Sistemleri ,Yangın Alarm Sistemleri ,Güvenlik Kamera Sistemleri
Son kullanıcıya sunulurken iki farlı taktik uygulanmaktadır.
Birincisi sistemi satmak.sistem için bir değer biçilir,hırsız alarm sistemi satın alıyorsanız ;alarm sistemini oluşturan Alarm paneli, tuş takımı ,pır dedektör ,harici siren ,dahili ,siren ,manyetik kontak ,alarm trafosu ,Kuru akü gibi malzemeler için bir bedel ödersiniz.Bu ödediğiniz bedel karşısında alarm firmaları genelde Alarm takip gözlem istasyonu hizmetini ilk yıl ücretsiz olarak hediye ederler.

HESABINIZI KENDİNİZ YAPIN
• ALARM SİSTEMİNİZ VE ALARM MERKEZİ HİZMETİ İÇİN YILLIK NE KADAR ÖDÜYORSUNUZ.

• ALARM SİSTEMİNİZ ALARM MERKEZİNE SİNYAL GÖNDERİRKEN 444’LÜ NUMARALARI ARAYARAK VE SABİT TELEFONLARI ARAYARAK AYLIK TELEFON FATURANIZA NE KADAR YANSIYOR.

• ABONELİĞİNİZİ İPTAL ETTİRMEK İSTEDİĞİNİZ ZAMAN FİRMANIZ BUNU ANLAYIŞLA KARŞILAYACAK MI ?

• ABONELİĞİNİZİ İPTAL ETTİRECEĞİNİZ ZAMAN NE KADAR CEZA ÖDEYECEKSİNİZ.

• ABONELİK SÜRENİZ BİTTİĞİ ZAMAN YENİLEME İÇİN ONAYINIZ ALINIYOR MU? YOKSA KREDİ KARTINIZDAN ÖDEME ÇEKİLMEYE DEVAM MI EDİYOR ?

• ABONE YAPILIRKEN REFERANS KARŞILIĞINDA ÖNERİLEN İNDİRİMLER UYGULANIYOR MU?

Gece Görüşlü Kamera Nedir? Gece Görüşlü Kamera Fiyatları Ne Kadardır?

İzmir Kamera Sistemleri Firması olan Filiz Güvenlik Sistemleri ihtiyacınıza göre Kamera izleme sistemleri kurmaktadır. Sistem ihtiyacı olanlara doğru sistem verilmesi için öncelikle ücretsiz keşif yapılmaktadır.
Keşif sonrası kurmayı düşündüğümüz sistem size anlatılarak tekliflendirilir.
Ödeme şeklinize göre uygun iskonto uygulanır.
İzmirde Kamera Sistemleri konusunda 15 yıllık tecrübeye sahip olan Filiz Güvenlik Sistemleri, işyerinize, ofisinize , deponuza, evinize, yazlığınıza, fabrikanıza, göre renkli kamera, gece görüşlü kamera, dome kamera ,box kamera, speed dome kamera, Bullet kamera gibi kameralardan uygun olanı tespit ederek, doğru sistemi kurar.

Kamera Sistemleri İzmir ili öncelikli olmak üzere Ege Bölgesinin tamamında ( İzmir, Manisa, Balıkesir, Çanakkale, Burdur, Aydın, Denizli, Muğla, Uşak) hizmet veren firmamız Pinetron Kamera, Bullwark Kamera, Pinetron Dvr Kayıt cihazı, Bullwark Kayıt cihazı gibi marka ve cihazlar kullanarak 3 yıl garanti vermektedir.
İzmir’de ucuz Kamera sistemleri satışı yapan bir çok firma bulunmaktadır.

Ama kullanılan ürünlerin tamamı çin malı olduğu için kullanamayacağınız bir sistem için ödeme yapmış olacaksınız. İzmir ‘de en ucuz kamera sistemlerini size temin edemeyiz belki de ama en uygun fiyata ,en kaliteli sistemi kuracağımızı bilmenizi isteriz.
İzmir Kamera sistemleri konusunda İstanbul kadar fazla olmasa da kafa karıştıracak kadar çok firma bulunmaktadır.

Kamera sistemleri izmir denildiğinde ilk akla gelen firmaların başında yine Filiz Güvenlik Sistemleri gelmektedir. Marka Model için ürünler kısmından bilgi alabilirsiniz fiyat konusunda iletişim bilgilerimizden irtibata geçebilirsiniz.

Güvenlik Kamerası ve güvenlik kamera sistemlerinde her türlü ihtiyacınızı karşılabileyecek donanım ve tecrübeye sahibiz.
3 yıl garantili güvenlik kamerası markaları kullanarak Güvenlik kamera sistemlerinde mağdur olmayacağınızı garanti ederiz.

Alarm sistemi nasıl çalışır ve kullanım alanları nerelerdir?

Alarm sistemi, konut ve işyerleri için özel olarak tasarlanmıştır. Kişilerin korunmasına, maddi değer taşıyan eşyanın korunması kadar önem verilmiştir. Yaşayış tarzını esas alır, içeride yaşayan kişilerin hareket özgürlüklerine öncelik tanır ve koruma konseptini bunun çevresinde kurar.
• Hırsızlık teşebbüsü olduğunda siren çalar, telefon ile Haber Alma Merkezine alarmı veya girişi bildiri. Merkez gerekli yerlere haber verir, istenirse siren kapatılabilir;
• Yaşanan mekanda istenen her odayı, kapıyı, pencereyi ayrı ayrı koruma altına alabilir;
• Panik tuşları yardımıyla içeride soygun, yangın veya sağlık sorunu olduğunu merkeze anında bildirebilirsiniz;
• Her türlü önleme rağmen gasp durumunda bile, alarm sistemini devreden çıkartmaya zorlandığınızda, kullanacağınız özel şifre ile bunu merkeze sessizce bildirebilirsiniz;
• Duman algılayıcısı ile yangını henüz başlangıç aşamasında haber verir;
• Uzaktan kumanda ile kurulup kapatılabilir;
• Alarm durumunda içerideki sesleri dinleme, hoparlörle anons yapma olanağı sağlayan ek üniteler bağlanabilir;
• Kendi çalışmasını sürekli kontrol eder, arızasını kendi tespit ederek Haber Alma Merkezine bildirir;
• Elektrik kesintilerinden etkilenmemesi için dahili bataryası vardır;
• Telefon hattı üzerinden kumanda edilebilmesini sağlayan ek ünite bağlanabilir;
• Gprs modül kullanılmışsa Telefon hattının kesilmesi durumunu da sürekli kontrol eder ve gerektiğinde haber verir;
• İçeride yaşayan herkes için ayrı 32 değişik şifre kullanma imkanı mevcuttur;
• Dahili hafızası vardır, son 127 işlemi kaydeder;
• Alarm Merkezine bağlanabilir ve bu şekilde tüm alarm işlemlerinin 24 saat uzman personel tarafından izlenerek size bildirilmesine olanak tanır;
• Mekan değişikliklerinde rahatlıkla taşınabilir;
• Hem kablolu, hem de kablosuz SİSTEMLER mevcuttur.
• Sistem kurulmadan önce keşif yapılır. Bu doğrultuda sistem tasarlanır ve bütçeniz çerçevesinde gerçekleştirilir.

Ayrıca Alarm sistemleri nasıl çalışır? isimli yazımıza da göz atabilirsiniz.

İzmir’de Alarm Merkezi var mı?

Ege Bölgesi ‘nin Emniyet ve Valilik onaylı en büyük Alarm Takip Merkezi olan Filiz Güvenlik alarm izleme merkezi İzmir ‘de olup bireysel abonelere hizmet verdiği gibi ,gurup olarak kuyumcu oda ve derneklerine ,ecza oda ve derneklerine ,bakkal oda ve derneklerine,Esnaf oda ve derneklerine ,Belediye’lere, vb Kurum ve kuruluşlara hizmet vermektedir.
Ayrıca Türkiye’nin farklı illerinde alarm sistemi montajı yapan Alarm firmaları’nın Abonelerine ‘de bu hizmet cazip fiyatlara verilmektedir.Filiz Güvenlik Sistemi yetkilileri ,düzenli hizmet veren tüm alarm firmalarına bu hizmeti vermektedir.

Alarm Sistemi Telefon Hattı olmadan Alarm Merkezinden Takip ve Kontrol edilebilir mi ?

2 - 3 Yıl öncesine kadar bu soruya kesinlikle hayır edilemez cevabı verilirdi. Şu anda Alarm Sistemi veya Elektronik Güvenlik Sistemi kurulan mekanda telefon hattı olmasa da Alarm izleme merkezinden takip edilebilir. Bu Gprs Online modül adını verdiğimiz bir modülün üzerine sim kart takılması suretiyle mümkün olmaktadır. Bu modül sayesinde artık telefon hattı olmayan mekanlardaki alarm sistemleri Alarm Takip Merkezine kolaylıkla bağlanarak takip edilmektedir.
Bu modül sadece telefon hattı olmayan yerlerde değil aynı zamanda telefon hattı sabotajlarına önlem almak amacı ilede kullanılmaktadır.Alarm gözlem merkezlerine her dakika sinyal gönderek hat güvenliğini sağlamkta sabotaj ihtimallerini minimuma indirmektedir.
Ürünle ilgili bazı teknik bilgiler aşağıda verilmiştir.
Gprs Online Alarm Takip Kontrol Modülü
Alarm Panelinden gelen tüm sinyalleri Alarm Haber alma merkezine Rapor edebilir
GPRS Data kanalını kullanarak yüksek hızda veri aktarımı sağlar
GPRS Data kanalı kullanıldığı Taktirde düşük haberleşme Maliyeti sağlar
Bord üzerinde 4 Programlanabilir Giriş
Bord üzerinde 4 Programlanabilir Çıkış
SurGard Sistem III / II Receiver lar ile uyumludur
Kesintisiz Hat güvenliği Sağlamaktadır

Neden Bosch Alarm Sistemi Kullanmalıyım?

Bosch Solutions serisi alarm sistemleri, 20 yıldan fazla bir süredir bir çok ülkede pazar lideridir.
Avustralya'da tasarlanan solution serisi alarm sistemleri, müşteri yorumlarından yola çıkılarak gerçekleştirilen ve her sene binlerce saat süren geliştirme çabalarının bir ürünüdür. Sonuç olarak, Bosch tercih ettiğinizde yıllarca sorunsuz bir şekilde çalışabilen, performansı test edilmiş, teknolojik ve sürekli geliştirilen bir alarm sisteme de sahip olursunuz. Yani Bosch'dan tam olarak beklediğiniz gibi

Bosch hırsız alarm sistemi istiyorum maliyeti ne kadar? Bosch Solution Ultima Panel Fiyatı Nedir?

O zaman Bosch Hırsız alarm sistemi Solution Ultima, soygun alarm sistemi, Bosch elektronik güvenlik sistemi, cctv kamera sistemi, görüntülü kayıt sistemi, dvr kartlı kamera sistemi, Pinetron dvr kayıt cihazlı kamera sistemi ,ıp kamera sistemi ,araç takip sistemi gibi güvenlik sistemleri kurdurmak ve bu sistemleri alarm güvenlik haber alma takip merkezinden takip edilmesini istiyorsanız ,ister İzmir, Manisa, Uşak, Afyon, Balıkesir, Çanakkale, Aydın, Denizli, Burdur, Muğla'dan ücretsiz keşif için lütfen 0232 441 71 74 numaralı telefondan arayınız

Hırsızlığa karşı alınması gereken önlemler nelerdir?

1. Öncelik Sokak Kapısı
Araştırmalar, tüm dünyada hırsızların giriş için en sik kullandıkları yerin sokak kapısı olduğunu göstermektedir. Bilhassa içeride kimse bulunmadığı zaman yapılan hırsızlıkların, gündüz soygunlarının genellikle giriş yeri ön kapıdır. Açılmaya karşı "kontak" ile muhakkak korunmalıdır
2. Öncelik Arka Kapı ( Genellikle Villalarda var olan arka kapılar ve terasa açılan bölümler ikinci sıklıkla girilen yerlerdir)
1. Kişisel alışkanlıklarınızı inceleyin. Evde olmadığınızı her zaman herkes bilir mi?
2. Siz evde yokken gazetelerinizin evinizin önünde birikmesine izin vermeyin.
3. Uzunca bir süre evinizde yokken, çöp toplama günlerinde ara sıra çöp kovasını sizin kapınıza koymasını ve sonra da geri almasını bir komşunuzdan yada arkadaşınızdan rica edin.
4. Yine ayni şekilde, bir arkadaşınız ara sıra arabasını sizin evinizin önüne koymasını temin edin.
5. Postalarınızı aldırın, birikmesine fırsat vermeyin.
6. Eğer villada oturuyorsanız, çimenlerinizin siz yokken de kesilmesini temin edin.
7. Gündüzleri yanık kalan ışıklar içeride bir müddet kimsenin olmadığı mesajını verir. Bunun için zaman ayarlı ışıklandırma sistemi kullanın.
8. Anahtarınızı paspas altı, posta kutusunun içi gibi yerlere saklamayın.
9. Kilit üstünde anahtar bırakma huyunuz var ise hemen bundan vazgeçin.
10. Kısa süreli bir yere gitseniz bile garaj kapısını, arabanız içinde değil iken açık bırakmayın.
11. Birçok kilit kredi kartı ile kolaylıkla açılmaktadır. Dışarı çıkarken sadece kapıyı çekip çıkmayın, muhakkak en az bir kere kilidi çevirin.
12. Pencereler hırsızların en sevdiği ikinci giriş noktalarıdır. Eğer alarm sisteminiz varsa bunu belirten etiket yapıştırmak caydırıcı olabilir.
13. Dışarıdan, merdiven yerine geçebilecek ağaçlara vs. dikkat edin.
14. İçeri girişin daha saklı olduğu noktalarda ışıklandırmayı kuvvetli yapın.
15. Kapıya, dışarıda olduğunuzu bildiren notlar bırakmayın.
16. Dışarıdan evinizin içi değil sadece perdeleriniz gözüksün.
17. Konut ve işyeri anahtarları çok kolay kopya edilebilir. Arabanızı park eden kişilere sadece aracınızın anahtarını verin, diğer anahtarlarınızı ayrı tutun.

Evcil hayvan besliyorum. Alarm sistemi kullanabilir miyim ?

Normal hareket algılayıcılar, serbest dolaşan ev hayvanlarını gördüklerinde de alarm verirler. Bu nedenle bilhassa evde kedi, köpek, kuş beslendiğinde özel çözümler üretmek gerekir.

Daha fazla pencere kontağı kullanmak, Pır'ları yerden belirli bir yüksekliğe kadar olan bölümdeki hareketi algılamayacak şekilde ayarlamak, hayvanların evin hırsız girmesine karşı duyarlı bazı bölümlerine girmelerini önlemek gibi önlemler alınabilir.

Bunların yanında, belirli bir boya kadar hayvanları algılamayan özel PIR çeşitleri de mevcuttur. Siz içeride Yokken...

Alarm sisteminizin bütün algılayıcılarını devreye alırsınız. Birkaç saatliğine veya aylarca dışarıya çıkmış olabilirsiniz. Alarm sisteminiz bu süre içinde aralıksız görev yapacaktır. Elektrik kesintilerine karşı bataryası olacaktır.

Telefon hattı kesilmediği sürece dünyanın her yerine haber ulaştırabilecektir. Size veya istediklerinize, arızalanması veya alarm çalması durumunda haber verecektir.

Alarm durumunda siren çalarak çevreye sinyal yayacaktır. Siz içeride iken... İçeride yaşarken de alarm sisteminizin bir kısminı çalıştırabilirsiniz. Örneğin gece yatarken veya çocuğunuz evde yalnız iken, dış kapı ve pencerelerin açılması durumunda veya yangın halinde alarm çalmasını isteyebilirsiniz.

Evde gece kullanmadığınız odalarda bir canlı hareket ederse de alarm çaldırabilirsiniz. bir alarm sisteminin belki de parayla ölçülemeyecek değerini, siz içeride iken koruma özelliği oluşturur. iyi tasarlanmış ve kurulmuş bir alarm sistemi, korunmaya muhtaç aile bireylerinin evde daha huzurla yalnız bırakılabilmelerini sağlar. işyerlerine Özel.

Yoğun ışıklı işyeri ortamları için profesyonel tip hareket algılayıcısı bulunmaktadır. Vitrinli ortamlarda cam kırılma algılayıcısı yaygın olarak kullanılmaktadır. İşyerinizde çalışan her kişiye ayrı şifre vererek, personel denetimi yapma şansınız da bulunmaktadır.

Elektrik kesilirse alarm sistemim çalışır mı?

Sistem 24 saat akü voltajı ile desteklenmektedir. Elektrik kesintilerinde akü sisteminizi 24 saatlik süre boyunca çalıştırmaya yeterli olur.

Evim, işyerim sigortalı. Alarm Sistemine Gerek Var mı?

Sigorta belli varlıkları güvence altına almak ve riskleri paylaşmak için doğru bir çözümdür.

Alarm sistemi hırsızlığın önüne geçebilmek veya caydırmak için bir çözümdür.Yani alarm sistemi olay vuku olmadan önlem almaktır sigorta ise olay olduktan sonra çözüm aramaktır.

Alarm sistemi var olan bir mekanı sigorta yaptırırken pirim oranları daha düşük olacağı için, hem hırsız girer mi piskolojisi ortadan kalkmış olur hem de daha düşük pirim ödeyerek çifte çözüm sağlamış olursunuz.

Alarm sistemimde sorun var. Sizden teknik servis ihtiyacımı karşılayabilir miyim ? Bosch Alarm Sistemi İstiyorum nereden temin edebilirim. Pinetron Kamera Nedir Nereden Nasıl Alınır ?

Güvenlik ve tedbir amaçlı , herhangi bir mekanınıza alarm sistemi kurdurdunuz.

Bir süre sonra alarm sisteminizde sorun çıktı ve sistemi kullanamıyorsunuz. Güvenlik sistemi montajı yaptırdığınız firmaya ulaşamıyor veya servis alamıyorsanız bizi arayınız.

Mevcut sisteminize ücret karşılığı servis verebiliriz veya alarm sisteminiz herhangi bir alarm takip merkezine bağlı değilse , alarm merkezine bağlanarak hizmet alabilirsiniz.
Güvenlik ve alarm sisteminiz için hizmet alabileceğiniz bazı il ve ilçeler aşağıda verilmiştir.

Bosch Hırsız Alarm Solution ultima Sistemleri
Bosch Güvenlik Sistemleri
Pinetron Kamera ve Dvr Kayıt cihaz Sistemleri
Bullwark Kamera ve Dvr Kayıt cihaz Sistemleri
Vguard Kamera Sistemleri
Paradox Hırsız Alarm Sistemleri

Webden canlı yayın yapabilmek için ne yapmalıyım?

Vguard DVR kart ile beraber gelen CD içerisindeki Web Canli Yayin adlı klasörü web sayfanız içerisne kopyalayınız. Web canlı yayın klasörü içerisindeki livedemo.htm dosyasına sağ tıklayıp birlikte aç diyerek not defteri ile açınız.

Açılan pencerede VGTP://10.10.10.10/1 yazan yerde kendi static IP adresinizi yazınız.kaydederek bu pencereden çıknız. Web sayfanızdan livedemo.htm dosyasına bir link tanımlayınız böylece 1 nolu kamerayı web den canlı olarak izleyebilirsiniz.

Fartklı kameraları webden yayınlamak için livedemo.htm dosyasının kopyalarını oluşturup Ip adresinden sonraki 1 yerine 2, 3 gibi diğer kamera numaralarını yazabilirsiniz.

Evin içindeyken alarm sistemi kurulabilir mi ve kullanabilir miyim ?

Sistem kurulma aşamasındayken keşif için gelen ekibimize bu telebinizi dile getirirseniz hem dış alan koruma ,hem de iç alan koruma özelliği olan alarm sistemi kurulabilir.

Beam dedektör veya penbar adı verilen aksesuarlarla bu sağlanabilir.sadece iç alan koruma isteyip belli alanlardaki alarmı devre dışı bırakıp alarmı içerdeykende kullanabilirsiniz.

Alarm izleme merkezi için telefon gerekli mi? Telefon Faturası Çok gelir mi?

Alarm sisteminiz alarm çağrı merkezine sinyal göndermesi için telefon hattı şarttır ama mevcut bir hat yeterlidir.

Alarm için yeni bir hatta ihtiyaç yoktur.Alarm sistemi genelde takip merkezimize günde ortalam 3 adet sinyal gönderir. Telefon tarifeniz üzerinden ortalama 90 kontör ücretlendirilir.

Filiz Güvenlik Sistemlerinin yaptığı diğer bir uygulama ise Adsl hattınız varsa alarm sisteminize bir modül ilave ederek sistem adsl üzerinden haberleşiyor ve telefon giderinden kurtulmuş oluyorsunuz.Bu hizmeti sadece Filiz Güvenlik Alarm Merkezine Bağlı abonelere verebebiliyoruz.[

Başka bir alarm firmasına montaj yaptırdım sizden servis alabilir miyim ?

Başka bir alarm firmasına yaptırdığınız bir alarm sistemi için servis alamıyorsanız,kullanılan alarm sistemi profosyonel bir alarmsa ücret karşılığı servis verilebilir.Hırsız Alarm ve güvenlik kamerası sistemleri için servis alabileceğiniz iller izmir,manisa,aydın,uşak,balıkesir,denizli,kütahya,muğla,çanakkale ,gaziantep'le sınırlı olup Alarm Haber Alma merkezinde ise Türkiyenin herhangi bir yerinden arayıp hizmet alabilirsiniz.

Neden Bosch Hırsız Alarm Sistemleri? Niçin Bosch Güvenlik Sistemleri Tercih etmelisiniz.

Evinizi ,ailenizi ve değerli varlıkalrınızı korumak artık çok kolay .
Kullanıcı dostu Ultima Güvenlik Sistemleri ile herşeyi tek bir dokunuşla halledebilirsiniz.

Sahip olduğunuz şeyler için çok çalıştınız Eviniz sizin sığınağınız. Bu yüzden Solution Ultima ile güvenlik sistemi , eviniz ve işyeriniz için size eşsiz bi elektronik gözetim çözümü sunuyor
En yeni mikro işlemci teknolojisi yanı sıra Solutıon Ultima ,Üstün güvenirliğini ve performansını benzersiz özelliklerle birleştiriyor.

Kendine özgü bir sitili olan Solution Ultima , tamamen esneklik göz önünde bulundurularak tasarlandı.

Size güvenebilecğiniz bir güvenlik sistemi vaat eden Bosch Güvenlik Sistemleri ,eviniz ve işyerinize uygun eksiksiz bir ürün portfoyü sunuyor.

İster evde ister dışarıda olun ,Solution Ultima can ve mal güvenliğinizi sağlamak için size extra koruma sunar.

Bosch Güvenlik Sistemleri Panelinizi , Emniyet Onaylı Alarm Takip ve İzleme Merkezi hizmeti ile birlikte kullandığınızda ,aileniz yada değerli eşyalarınız için ihtiyaç duyduğunuzda hızlı desteği anında alabilirsiniz.

Kolay Kullanım: Sistemi yönetebilmek için tek bir dokunuş yeterli .Harici kurma tuşuna basarak ,sistemi harici kurulum moduna geçirebilir , 4 haneli şifrenizi girerek  devre dışı bırakabilirsiniz.
Güvenlik  Sistemleri , sevdiklerinizin ve evinizin geleceğe dönük oalrak korunması için bir yatırımdır.Sisteminizin tek bir tuşla sürekli olarak test edilebilme kabiliyeti sayesinde , en iyi şekilde çalaşacağından emin olabilirsiniz. 1 tuşuna basılı tutarak sireninizi ,  tuşuna basılı tutararak dahili sireninizi , 3 tuşuna basılı tutararak flaşörlenizin beklenildiği gibi çalışıp çalışmadığını test edebilirsiniz.

Kablolu ve Kablosuz seçenekleri:Bazen , sensör veya dedektörlerinizin monte edilmesi gereken yerlere kablo çekilmesi çok zor olabilir. İleri kablosuz teknolojisini kullanarak , Bosch 'un kablosuz dedektörleri kablolama ihtiyacı olmaksızın  ,istenilen yerlere  monte edilebilir. Sisteminizi , giriş noktalarına kayulabilecek tuş takımları veya anahtarlığınıza takabileceğiniz kablosuz uzaktan kumanda ile kontrol edebilirsiniz.

Modern Tasarım ve Gelişmiş Kullanıcı Deneyimi: Solution Ultima sistemi dahilinde kullanabileceğiniz LED yada LCD ICON tuş takımları evinizin dekorasyonuna tamamen uyar.Basit ikonnlar ve göstergeler , sisteminizin durumunu belirleminizi kolaylaştırır.
ON yada # AWAY sisteminizin harici kurulumda olduğunu ve evinizi siz evde yokken korumaya hazır olduğunu gösteririr.
ON yada * STAY sisteminizin dahili modda olduğunu ve evinizi STAY modda korumaya hazır olduğunu gösterir

Kolay Kurulum: Solution Ultima , anahtarlığınıza takılabilecek kablosuz uzaktan kumanda ile kullanılarak programlanabilir.Bu küçük kumandalar , sadece küçük bir tuşa basarak evinizdeki sistemi kurmaya veya açmaya olanak sağlar.
Kablosuz Kumanda ,sistemi STAY modunda çalışması içinde ayarlanabilir.Kumanda ,bir panik butonu gibi çalışabilir.ışıkları yakabilir veya garaj kapısını açabilir.
Otomotik kurulum özelliği ,sistemi kurmayı unuttuğunuz zaman devreye girerek sürekli korumayı garanti eder.

Esnek Güvenlik: Bosch Solution Ultima ,Hırsız ve yangın alarmını ,sistem değişikliklerini ve panik butonlarını izlemek için kullanılabilen sekiz farklı programlama bölgesine sahiptir.
Solution Ultima , ışık ,garaj kapıları yada elektrik kilit mekanizmasını kontrol etmek gibi çeşitli konfirigasyonları sağlamak için programlanabilir.Ayrıca duman algılama cihazları için ayrı bir siren sesi mevcuttur.
Solution Ultima iki ayrı bölgeye bölümlenebilir. Bu size iki ayrı sistem gşbş çalışan bir güvenlik sisteminin esnekliğini suar.Hem ev , hem garaj lanınız tek bir sistemle ,tek bir sistem maliyetine korunabilir.
Sistemdeki tüm kullanıcılar birinci , ikinci veya her iki bölgede kişisel giriş iznine sahip olabilirler. Her iki bölge istenildiği takdirde , Alarm Takip  Gözlem merkezi firmalarına ayrı ayrı bağlanılabilir.Bu özellik maliyetleri paylaşan ticari firmalar için mükemmel bir çözümdür.

Yüksek Güvenilirlik: Solution Serisi Paneller , 20 yıldan fazla bir zamandır pazar lideridir. Avusturalya'da tasarlanan Solution serisi , müşteri yorumlarından yola çıkarak gerçekleştirilen her sene binlerce sst süren geliştirme çabalarının bir üründür. Sonuç olarak ,yıllarca sorunsuz oalrak çalışabilen ,test edilmiş ,sürekli geliştirilen bir sisteme sahip olursunuz. Yani BOSCH 'TAN tam olarak  beklediğiniz bir sisteme kavuşmuş olursunuz.

Rahatlık: Programlanması durumunda evden ayrıldığınızda ,otomatik çağrı yönlendirme çağrılarınızı istediğiniz bir sisteme iletir.Eve dönüp sistemi devre dışı bıraktığınızda çağrı yönlendirme otomatik olarak devre dışı kalır.Böylece asla önemli çağrıları kaçırmasınız.

İlave Güvenlik: İlave güvenlik ve koruma sağlayan gece kurulum istasyonu istenildiği zaman Solution Ultima ünitesine eklenebilir.
Sistemi tek bir tuşa dokunarak kurabilir ve devre dışı bırakabilirsiniz.Gece kurulum istasyonunun  kullanımı aynı zamanda kolaydır ve panik fonksiyonuna sahiptir.

Bosch Marka Hırsız Alarm Sistemleri ve Güvenlik Sistemleri Ege Bölge Bayii Filiz Güvenlik Sistemleridir.
Başta izmir olmak üzere Manisa ,Aydın ,Denizli , Muğla ,Burdur , Balıkesir ,Uşak ,Afyon ,Kütahya gibi illerin yanında Çankakale , Bursa  ,Konya ,Isparta gibi il ve ilçelerinden gelebilecek taleplerde ,ücretsiz keşif ve montaj için irtibat telefonlarımızdan veya email atarak bizi bilgilendiriniz.Sistem kurulumundan sonra yine Filiz Güvenlik Sistemleri bünyesinde bulunan Emniyet ve valilik Onaylı Alarm Takip Merkezinden izleme hizmeti alabilirsiniz.

pencilmoonlocklocationlaptop-phonecarselectvolume-mediumsynchistorycodecrossmenulistlayers