İzmir Alarm Sistemleri - Filiz Güvenlik
Takip ve Kontrol Sistemleri
Çeşitli takip ve gözetim sistemleri ile araç ve eşyalarınızın güvenliğine uzaktan erişebilir, personelinizin çalışma durumunu gözlemleyebilirsiniz. 
Yangın Alarm Sistemleri
Yangın algılama ve yangın ihbar sistemleri ya da diğer adıyla yangın alarm sistemleri ile beklenmeyen felaketlerin önüne geçin. Kablosuz yangın alarmları, duman dedektörleri, ısı dedektörleri ...
Kurumsal
Filiz Güvenlik
İzmir alarm sistemleri ve güvenlik kamera sistemleri sektöründeki 25. yılı geride bırakan firmamız hakkında bilgi bulabileceğiniz linkler.
Destek
DESTEK/YARDIM
Ürün kullanım kılavuzları, video yardım
 ve sıkça sorulan soruların olduğu linklere 
buradan erişebilirsiniz.


Güvenlik Sistemleri teknolojileri kurulum ödülü

Milliyet Gazetesi Haberi

Alarm merkezi konusunda Ege’nin en büyük firması olan Filiz Güvenlik, güvenlik sistemleri teknolojilerinin kurulumunda da Türkiye’nin en büyüğü oldu.

Bu alanda dünyanın en önemli markaları arasında yer alan Pinetron, Vguard ve Bullwark, Türkiye’de bu ürünlerin kurulumu konusunda en etkin çalışmayı yapan firma olarak Filiz Güvenlik’i seçti.


Hırsızlar Uzaydan Takip Ediliyor

Beyaz Gazete Haberi

Telefon hatları üzerinden çalışan alarm sistemleri, hırsızlar tarafından kabloları kesilip devre dışı bırakılınca İzmir'deki bir firma uydu üzerinden bağlantıyı sağladı.

Kurduğu alarmları GPS ile uydu üzerinden çalıştıran Filiz Güvenlik Sistemleri, bu yolla kesintisiz güvenlik sağlıyor. Firma yöneticisi, uydu sistemini iki yıl önce uygulamaya başladıklarını belirtti.


Filiz Güvenliğin kurmuş olduğu sistem sayesinde bir hırsız daha yakalandı

İzmir’in Alsancak semtinde bir iş yerine girerek cüzdan ve laptop bilgisayar çalan şüpheli, Filiz Güvenlik Sistemleri'nin güvenlik kamerası tarafından görüntülendi.

Olay, Konak ilçesi Alsancak semti Ali Çetinkaya Bulvarı numara 35 daire 5’de bulunan Sibel Ulusan’a ait muayenehanesinde akşam saatlerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, doktor Sibel Ulusan’a ait olan işyerine müşteri gibi gelerek, doktor Sibel Ulusan’ın dalgınlığından faydalanarak masa üzerinde bulunan yaklaşık 2 bin YTL değerindeki bir laptop bilgisayar ve genç doktorun cüzdanını alarak iş yerinden ayrıldı. Bilgisayarın masa üzerinde olmadığını gören Ulusan durumu polis ekiplerine bildirdi.

Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri, şahsın kimliğini tespit etmek için kamera kayıtlarını incelemeye aldı. Polis ekipleri kamera görüntülerini izleyerek şüphelinin yakalanması için çalışma başlattı. Şüpheli şahıs olaydan bir süre sonra Alsancak semti 1469 sokak üzerinde yakalandı. Zanlı E.K (29), mahkemece tutuklandı.


Küçük çaplı alarm merkezleri tek çatı altında toplanacak

Milliyet Gazetesi Haberi

Beş binin üzerinde abonesiyle Ege’nin en büyük alarm merkezlerinden birine sahip olan Filiz Güvenlik, yeni uygulamayla harekete geçerek, küçük merkezleri kendi bünyesinde toplamaya hazırlanıyor. Hedef, 2 yıl içinde abone sayısını 15 bine çıkarmak.


Akıllı ev otomasyon sistemleri

Akıllı ev otomasyonu, düşüncesi uzun yıllar boyunca gerçekleşmesi zor görünen bir hayal gibiydi adeta. Evinizdeki elektronik cihazların ışıkların ısıtma/soğutma sistemlerinin veya garaj/giriş kapılarının perde ve panjurların otomatik olarak kontrol edilmesi hayal gibiydi. 

Akıllı ev otomasyonu bilim kurgu filmlerinde olabilecek veya sadece çok zenginlerin elde edebileceği bir lüks gibi düşünülmekte ve görülmekteydi...

Kaynak: İzmir Kent Haber (Kaldırılmış Link)


pencilmoonlocklocationlaptop-phonecarselectvolume-mediumsynchistorycodecrossmenulistlayers