İzmir Alarm Sistemleri - Filiz Güvenlik
Takip ve Kontrol Sistemleri
Çeşitli takip ve gözetim sistemleri ile araç ve eşyalarınızın güvenliğine uzaktan erişebilir, personelinizin çalışma durumunu gözlemleyebilirsiniz. 
Yangın Alarm Sistemleri
Yangın algılama ve yangın ihbar sistemleri ya da diğer adıyla yangın alarm sistemleri ile beklenmeyen felaketlerin önüne geçin. Kablosuz yangın alarmları, duman dedektörleri, ısı dedektörleri ...
Kurumsal
Filiz Güvenlik
İzmir alarm sistemleri ve güvenlik kamera sistemleri sektöründeki 25. yılı geride bırakan firmamız hakkında bilgi bulabileceğiniz linkler.
Destek
DESTEK/YARDIM
Ürün kullanım kılavuzları, video yardım
 ve sıkça sorulan soruların olduğu linklere 
buradan erişebilirsiniz.

Yangın Otomasyon Sistemi

Yangın can ve mal kaybımıza neden olan büyük bir felakettir. Yangın yayılma hızı düşünüldüğünde ilk müdahelenin en kısa sürede yapılması çok önemlidir.

Yangın algılama sisteminin temel amacı yangının kaynağının kısa sürede tespit edilmesini sağlamak, can ve mal kaybının önüne geçmektir.

Projelerimizde yangın algılama elemanlarını doğru seçemez ve sistemi çalışır pozisyona getirecek kişileri ve firmaları doğru seçemezsek can ve mal güvenliğimizi tehlikeye atmış oluruz.

Yangın Otomasyon Sistemleri

Yangın otomasyon sistemleri tüm yaşam alanlarında güvenliği sağlar.

Mesela, konaklama alanları, oteller, moteller, toplantı alanları, eğitim-öğretim kurumları, sağlık ocakları, hastaneler ticarethaneler, ofisler, endüstriyel alanlar ve işletmeler, depolama alanları, ceza evleri ve aklınıza gelebilecek tüm yaşam alanlarında yangın çıkması büyük felaketlere yol açabilir.

Bu felaketlerden korunmanın tek yolu yangın otomasyon sistemleri, yangın alarm sistemleri ve söndürme sistemleridir.

Yangın başlar başlamaz, hemen ısı farkını algılayacak olan elektronik dedektörler sayesinde uyarı anında yapılmaktadır.

Ayrıca uyarı, diğer sistemi tetikleyerek yangın söndürme işlemi yine anında başlar. Tüm bunlar otomatik olarak yapılmaktadır.

Bunların dışında yangın alarm sistemleri, yangın başlar başlamaz gerekli noktalara uyarı yapar. Yangınların büyümeden söndürülmeleri en önemli olaydır.

pencilmoonlocklocationlaptop-phonecarselectvolume-mediumsynchistorycodecrossmenulistlayers