İzmir Alarm Sistemleri - Filiz Güvenlik
Takip ve Kontrol Sistemleri
Çeşitli takip ve gözetim sistemleri ile araç ve eşyalarınızın güvenliğine uzaktan erişebilir, personelinizin çalışma durumunu gözlemleyebilirsiniz. 
Yangın Alarm Sistemleri
Yangın algılama ve yangın ihbar sistemleri ya da diğer adıyla yangın alarm sistemleri ile beklenmeyen felaketlerin önüne geçin. Kablosuz yangın alarmları, duman dedektörleri, ısı dedektörleri ...
Kurumsal
Filiz Güvenlik
İzmir alarm sistemleri ve güvenlik kamera sistemleri sektöründeki 25. yılı geride bırakan firmamız hakkında bilgi bulabileceğiniz linkler.
Destek
DESTEK/YARDIM
Ürün kullanım kılavuzları, video yardım
 ve sıkça sorulan soruların olduğu linklere 
buradan erişebilirsiniz.

İzleme, Takip ve Kontrol Sistemleri

Takip ve izleme sistemleri bir çok güvenlik sistemi ürünlerini içeren bir ana gruptur. Bu ana kategori içerisinde sayısız izleme sistemi mevuttur. Bekçi tur kontrol sistemleri, personel takip sistemleri, araç takip sistemleri, forklift yakınlık uyarı sistemi, yakınlık kontrol sistemi, otomatik plaka tanıma, ürün tanıma sistemleri gibi çeşitli durumlar için çok çeşitli uygulama alanları mevcuttur.

Sisteminizi İzleyin. Üretkenliğinizi Arttırın.

Personeliniz, ürünleriniz veya gayrimenkullerinizi orada olmasanız dahi izlemenizi sağlayacak sistemleri kuruyoruz. Yeni nesil akıllı izleme ve takip sistemleri ile üretkenliğinizi arttıracak ve olası tehlikelerin önüne geçeceksiniz.
yakınlık uyarı sistemleri

Yakınlık Uyarı Sistemleri

iş yerlerinizdeki hareketli araçlar ve yayalar arasındaki çarpışma veya kaza riskini önlemek amacıyla en son teknolojik planlama ile üretilmiştir.
Parmak izli personel kontrol

Personel Devam Kontrol Sistemleri

Kişinin yapmış olduğu fazla mesai ve primlerini de hesaplayarak maaşına ekleyebilir. İş disiplinini arttırarak bahanelerin önüne geçer ve üretimin artmasına katkıda bulunur.
Bekçi Tur Kontrol Sistemleri

Bekçi Tur Kontrol Sistemi

Bekçi Tur Kontrol Sistemleri, sizin istediğiniz saat aralıklarında korunması gereken yerin ,istediğiniz bölgelerin dolaşılmasını sağlamaktadır.
Plaka Tanıma Sistemi

Otomatik Plaka Tanıma Sistemi

PTS (Plaka Tanıma Sistemi)  günlük hayatta bir çok alanda kullanılmaktadır. Örneğin: Nizamiye güvenlik sistemleri, site girişi plaka okuma ve otopark plaka tanıma sistemleri.

Araç Takip Sistemi

Araç içine yerleştirilen GPS modülü sayesinde uygular tarafından tespit edilmesi ve GPRS ile verinin alarm izleme merkezi tarafında aktarılması üzerine kurulu takip sistemleridir.
Forklift Yakınlık Uyarı Sistemi

Forklift Yakınlık Uyarı Sistemi

Forklift yakınlık uyarı sistemi ile iş yerinizdeki olası  kazalar ve hasarların önüne geçin.

Bekçi Tur Kontrol Sistemi

Bekçi tur kontrol sistemi, güvenlik görevlilerinin kendilerinden isteneni yerine getirmelerini sağlayan elektronik tur kontrol sistemleridirler. Personelinizin, güvenlik amaçlı turları ve devriyeleri organize etmelerine, kaydetmelerine ve yürütmelerine yardımcı olur.
Bekçi Tur Kontrol Sistemi
pencilmoonlocklocationlaptop-phonecarselectvolume-mediumsynchistorycodecrossmenulistlayers