İzmir Alarm Sistemleri - Filiz Güvenlik
Takip ve Kontrol Sistemleri
Çeşitli takip ve gözetim sistemleri ile
araç ve eşyalarınızın güvenliğine 
uzaktan erişebilir, personelinizin çalışma durumunu gözlemleyebilirsiniz.
Yangın Alarm Sistemleri
Yangın algılama ve yangın ihbar sistemleri ya da diğer adıyla yangın alarm sistemleri ile beklenmeyen felaketlerin önüne geçin.
Kurumsal
Filiz Güvenlik
İzmir alarm sistemleri ve güvenlik kamera sistemleri sektöründeki 25. yılı geride bırakan firmamız hakkında bilgi bulabileceğiniz linkler.
Destek
DESTEK/YARDIM
Ürün kullanım kılavuzları, video yardım
 ve sıkça sorulan soruların olduğu linklere 
buradan erişebilirsiniz.

Kiralık Alarm Sistemi

Alarm Sistemleri döviz fiyatları üzerinden satışa sunulmaktadır.

Fakat AjaxHub kiralama hizmetlerine TL fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Ajax Huv kiralama sistemine dahil olduğunuzda size verilen tüm ürünler kira süreniz boyunca tam garanti altındadır.

Sizler başka bedel ödemeden teknik servis ve alarm haber alma hizmetlerine ücretsiz sahip oluyor ve kiralama sisteminde kaldığınız sürece en son teknoloji ürünlerine ekstra bir bedel ödemeden sistem yenilenmesi yapabiliyorsunuz.

Alarm Sistemini Tasarla

Ev ya da işyerlerinizden tüm yaşam alanlarınızda alarm sistemlerimiz ile sizleri korumaya devam ediyoruz. Doğru ve hızlı projelendirme için kendi sisteminizi sadece beş dakika da tasarlayın ve gerisini konusunda uzman kadromuza bırakın.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/2"][vc_empty_space][mkdf_button size="" type="" hover_type="" target="_blank" icon_pack="" font_weight="100" text="Alarm Sistemini Tasarla" link="https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScJJ9QPaWV8OBqoh8O4_QxRkvLabP6S-Ua3kl-ZQKA2JRRShA/viewform"][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_empty_space][mkdf_button size="" type="" hover_type="" target="_blank" icon_pack="" font_weight="100" text="Ücretsiz Keşif Formu" link="https://www.filizguvenlik.com.tr/iletisim/ucretsiz-kesif-formu/"][/vc_column][/vc_row]

WhatsApp pencilmoonlockphonelocationlaptop-phonecarselectvolume-mediumsynchistorycodecrossmenulistlayers linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram