logo
Elektronik güvenlik sektöründe tescilli ve uluslar arası standartlarda çalışan ürünleri kullanarak, sorunsuz sistemleri müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Kamera Sistemleri ve Güvenlik Sistemleri konusunda izmir ilinde kendimizi kanıtlamış ve değerlerine değer katmaktayız.

Kamera Güvenlik Sistemleri CCTV

Akıllı Ev Sistemleri

Alarm Takip Merkezi

Araç Takip Sistemleri (GPS)

Trafo Hırsız Alarmı

İletişim Bilgileri
kamera sistemleri ve güvenlik sistemleri konusunda İzmir ve çevre illerde hizmet vererek daha güvenli bir yaşam için çok çalışıyoruz.

0 (232) 441 71 74

info@filizguvenlik.com

2817 Sokak No:7 Mersinli Konak / İzmir

Top

Alarm Sistemleri ve Takip

Alarm Takip Merkezi 7/24

Alarm Takip Merkezi; kendisine bağlı bulunan abonelere ait güvenlik  panellerinin 7 gün 24 saat esasına göre telefon hatları yardımı ile uzaktan  elektronik ortamda izlenmesi esasına göre çalışan, T.C. İçişleri Bakanlığının  5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 5 ‘inci maddesi  uyarınca yapılanmasını tamamlamış, emniyet birimleri ile ortak çalışan ve  resmi makamlar tarafından sürekli denetlemelere tabi tutulan İçişleri  Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş yarı resmi bir kuruluştur.

Alarm Takip Merkezi 7/24

Hırsız Alarm Sistemleri

Her geçen gün geliştirdikleri birbirinden şaşırtıcı yöntemlerle karşımıza çıkan hırsızlar için sadece çelik kapı kullanmanız ya da ev ve iş yerinizin tırmanılamayacağını sandığınız bir yükseklikte bulunması, oluşacak tatsız bir girişimi önlemenize yardımcı olmaz. Üstelik bir anda burun buruna geldiğiniz hırsızın, can güvenliğiniz için de açık tehdit oluşturduğunu kabul etmeliyiz.

Hırsız Alarm Sistemleri

Kiralık Alarm Sistemleri

Evinizde huzurlu ve güvenli bir yaşam ortamının olması, hem sizin hem de çocuklarınızın yaşam kalitesini arttıran ve daha mutlu bir hayatın kapısını aralayan ayrıntılar arasında bulunmaktadır. Evinizde güvenli bir ortam oluşturabilmek için öncelikle belirli güvenlik önlemlerini almanız ve bu önlemleri alabilmeniz için bazı uygulamaları veya sistemleri kullanmanız gerekmektedir. Örneğin, güvenlik sistemlerini uygulayabilmek için kamera izleme sistemi veya alarm sistemleri kullanabilirsiniz.

Kiralık Alarm Sistemleri

Trafo Hırsız Alarmı

Trafo  hırsız alarmı, hırsızlar için caydırıcı oldu.Trafo hırsızlığı için caydırıcı ve etkili alarm sistemi.Trafo hırsız alarm sistemi alarm merkezine gprs modülüyle uydu üzerinden online bağlıdır. Elektrik kesintilerine karşı yedekli önlem alınmıştır.Sistemden gelen alarmlar en yakın emniyet veya jandarma birimine bildirilerek olay yerine intikal ettirilir, trafo sahiplerine de bilgi verilerek durum hakkında uyarı yapılır.

Trafo Hırsız Alarmı
Call Now ButtonArayınız
Telefon
Konum