İzmir Alarm Sistemleri - Filiz Güvenlik
Takip ve Kontrol Sistemleri
Çeşitli takip ve gözetim sistemleri ile araç ve eşyalarınızın güvenliğine uzaktan erişebilir, personelinizin çalışma durumunu gözlemleyebilirsiniz. 
Yangın Alarm Sistemleri
Yangın algılama ve yangın ihbar sistemleri ya da diğer adıyla yangın alarm sistemleri ile beklenmeyen felaketlerin önüne geçin. Kablosuz yangın alarmları, duman dedektörleri, ısı dedektörleri ...
Kurumsal
Filiz Güvenlik
İzmir alarm sistemleri ve güvenlik kamera sistemleri sektöründeki 25. yılı geride bırakan firmamız hakkında bilgi bulabileceğiniz linkler.
Destek
DESTEK/YARDIM
Ürün kullanım kılavuzları, video yardım
 ve sıkça sorulan soruların olduğu linklere 
buradan erişebilirsiniz.

Akıllı Ev Sistemleri

Akıllı ev otomasyonu kısacası siz yok iken evinizin sizin verdiğiniz zamanlı görevleri zamanı geldiğinde yerine getirmesi veya sizin ev dışından sanki siz evde imiş gibi sizin verdiğiniz talimat ve görevleri yapması diye özetleyebiliriz. Misal panjur veya camları açmak klima veya kombiyi açmak bahçeyi sulamak odaların ışıklarını açmak veya kapatmak bazı fonksiyonları Ücretsiz Keşif ve Bilgi için lütfen 0232 441 71 74 numaralı arayınız.
Akıllı Ev Otomasyonu

Akıllı Ev Sistemleri ile, gündelik hayatınız daha da kolaylaştırıyor.

Akıllı Ev Sistemi Nedir ?

Akıllı Ev Sistemleri Fiyatları ne kadardan başlar? Akıllı Evi Nasıl Kontrol Ederim gibi sorular ile karşılaşıyoruz. Güvenlik sistemi ile bağlantılı olan akıllı ev sistemleri artık hemen hemen herkesin dikkatini çekmeye başladı.
Filiz Güvenlik Sistemleri, teknolojinin günümüze kazandırmış olduğu en büyük kolaylıklardan biri olan Akıllı Ev Sistemleri ile, gündelik hayatınız daha da kolaylaştırıyor.

Bir panel üzerinden yönetimini yaptığınız evinizde; perdelerinizi, kahve makinanınızı, DVD Player’ınızı kısacası tüm elektrikli ev aletlerinizi, iş yerinizdeki bilgisayarınızdan, tabletinizden hatta mobil telefonunuzdan bile yönetebiliyorsunuz.

Akıllı Ev Sistemi, sadece elektrikli ev aletlerinizi kullanmanız için tasarlanmamıştır. Bu panel aracılığıyla daireler arası görüşme yapabilir, Alarm ve Kamera Sisteminizi yönlendirebilir, görüntülü diafon olarakta kullanabilirsiniz.

Huzurlu bir yaşam için Filiz Güvenlik Akıllı Ev Sistemleri,  İzmir Merkezli firmamız kaliteli ürün ve uygun fiyat garantisiyle sizi bekliyor.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

pencilmoonlocklocationlaptop-phonecarselectvolume-mediumsynchistorycodecrossmenulistlayers