İzmir Alarm Sistemleri - Filiz Güvenlik
Takip ve Kontrol Sistemleri
Çeşitli takip ve gözetim sistemleri ile araç ve eşyalarınızın güvenliğine uzaktan erişebilir, personelinizin çalışma durumunu gözlemleyebilirsiniz. 
Yangın Alarm Sistemleri
Yangın algılama ve yangın ihbar sistemleri ya da diğer adıyla yangın alarm sistemleri ile beklenmeyen felaketlerin önüne geçin. Kablosuz yangın alarmları, duman dedektörleri, ısı dedektörleri ...
Kurumsal
Filiz Güvenlik
İzmir alarm sistemleri ve güvenlik kamera sistemleri sektöründeki 25. yılı geride bırakan firmamız hakkında bilgi bulabileceğiniz linkler.
Destek
DESTEK/YARDIM
Ürün kullanım kılavuzları, video yardım
 ve sıkça sorulan soruların olduğu linklere 
buradan erişebilirsiniz.

Akıllı Otopark Sistemleri

Araç Bariyerleri

Kollu Bariyer Otopark SistemiKollu Bariyer Otopark Sistemi

24 V DC Motorlu kollu otopark bariyerleri, araç girişi ve araç çıkışı yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde, Hızlı Tepki vererek, kısa sürede açılma ve kapanma sağlarken kontrollü geçiş elde etmenize yardımcı olur. Mevcut mimarinize uygun, farklı renk ve model alternatifleri sayesinde, yapılarınızın estetik görünümüne değer katar.

Kollu Bariyer Otopark Sistemleri, sahip oldukları tasarımı ile binanıza estetik bir çözüm sunarken, Toplu konutlar ve endüstriyel tesislerinizin araç giriş - çıkışlarının hızla sağlanmasına olanak tanır.

24 V DC elektrikli motoru ve özgün tasarımı sayesinde trafiğin yoğunluğunun fzla olduğu yerlerde kullanım için uygundur.

Micro işlemcili kontrol paneli, mevcutta bulunan her çeşit geçiş kontrol (access control) sistemleri (kumandalı sistemler, kartlı geçiş sistemi, plaka okuma otomasyonları) ile uyumlu çalışabilir. Galvenizli gövdesinin elektrostatik boya ile güçlendirilmesi sayesinde çürüme ve paslanmaya karşı üstün derecede korumalıdır. Rüzgar direncinin minimize edilmesi için aerodinamik olarak tasarlanan aliminyum kol, elektirik kesildiği veya enerji ile ilgili sorunlarile karşılaşılması durumunda manuel olarak açma-kapama (kolun indirilip kapatılması) imkanına sahiptir.

Kollu bariyer sisteminde tek taraflı kol uzunluğu 3 metrelik ve 6 metrelik alternatiflere sahip, iki bariyeri karşılıklı koyarak, 9 metre ve 12 metrelik kol kapasitesine de ulaşabilirsiniz.

  • Yoğun giriş çıkış olan yerlerde kullanıma uygun
  • Bariyer kolu her zaman kilitli durumda bekler
  • Sıkışmaya karşı elektronik güvenlik önlemi mevcut
  • Uluslar arası standartlara uygun

Blok Bariyer Otopark Sistemi

Blok bariyer otopark sistemi araç giriş - çıkış güvenliğinin üst düzey seviyede ele alındığı, zorlu hava şartları ve darbeler karşısında maksimum dayanıklılık sergileyen otopark sistemlerinden bir tanesidir. Uzun süre çalışma özelliğine sahip olan hidrolik tahrikli yapıdadır bu sayede tasarrfuflu ve verimli çalışır. Güvenlik noktalarında, terör saldırıları ile ilgili tehditlere, bombalı araç saldırılarına karşı üst düzey koruma sağlayabilen PLC kontrolü ile açılış ve kapanış süresinin ayarlanmasına imkan tanır.

Mantar Bariyer Otopark Sistemleri

Mantar bariyer sistemi olarak bilinen, yerin altından yukarı çıkarak araç geçişlerini engellemeyi amaçlayan araç yölendirme ve kontrol sistemi konutlar, konaklama tesisleri ve kamu kurumları/kamu alanları gibi yaya geçişlerinin yoğun olduğu alanlarda mimari yapılarınız ile tam entegre olabilen, mevcut estetiğe zarar vermeden üst seviyede güvenlik sağlar.

Mantar otopark sistemlerindeki özellikler

  • Gece ev karanlık ortamlarda görünürlülüğü arttırmak için LED AYDINLATMA standart olarak sunuluyor.
  • Korozyona karşı maksimum dayanıklılık için gövdesi PASLANMAZ KROM boru, SICAK GALVANİZ, ÖZEL BOYA ile imal ediliyor.
  • Özel çap ve yükseklikte üretimi yapılabilir
  • Kumandalı geçiş sistemi, kartlı geçiş sistemleri, plaka tanıma sistemi ve benzeri geçiş kontrol sistemleri ile entegrasyonu kolayca yapılabilir.

Kişisel Otopark Bariyeri

Pratik çözüm arayan araç sahipleri için geliştirilen ve 2 adet kumanda ile beraber teslim edilen Kişisel Park Sistemi park yeri başkaları tarafından işgal edilen araç sahipleri tarafınfan tercih edilen üründür. Kişisel Otopark Bariyeri sayesinde başka sürücülerin sizin alanınıza girmesini engeller. Aracınızdan inmeden, uzaktan kumandanız ile kişisel park yeri bariyerinizi açabilir veya kpatabilirsiniz. Elektrikle şarj edilen kişisel park yeri, pratik ve kullanışlıdır.

Tek bir şarj ile 250 - 300 açma-kapama işlemi yapabilen kişisel otopark yeri bariyeriniz, araç ile üzerine gelinmesi ve zorlanması esnasında ikaz sinyarı vererek sürücüleri uyarmaktadır

Elle bariyerin indirilmek istenmesi halinde, yaylı sistem sayesindeürün tekrar açılmakta ve park alanınızı sizin için korumaktadır. Montajı da kullanımı da kolay ve pratiktir.

pencilmoonlocklocationlaptop-phonecarselectvolume-mediumsynchistorycodecrossmenulistlayers