İzmir Alarm Sistemleri - Filiz Güvenlik
Takip ve Kontrol Sistemleri
Çeşitli takip ve gözetim sistemleri ile araç ve eşyalarınızın güvenliğine uzaktan erişebilir, personelinizin çalışma durumunu gözlemleyebilirsiniz. 
Yangın Alarm Sistemleri
Yangın algılama ve yangın ihbar sistemleri ya da diğer adıyla yangın alarm sistemleri ile beklenmeyen felaketlerin önüne geçin. Kablosuz yangın alarmları, duman dedektörleri, ısı dedektörleri ...
Kurumsal
Filiz Güvenlik
İzmir alarm sistemleri ve güvenlik kamera sistemleri sektöründeki 25. yılı geride bırakan firmamız hakkında bilgi bulabileceğiniz linkler.
Destek
DESTEK/YARDIM
Ürün kullanım kılavuzları, video yardım
 ve sıkça sorulan soruların olduğu linklere 
buradan erişebilirsiniz.

Kablosuz Yangın Alarm Sistemi

Kablosuz yangın alarm sistemi veya diğer adıyla kablosuz yangın algılama sistemi kablo kullanmanın mümkün olmadığı yerlerde, güvenli ve lisanssız radyo sinyalleri ile iletişim kuran gelişmiş yangın alarm sistemleridir.

FireProtect

Odadaki güvenliği günde yirmi dört saat izleyen ve anında duman ve keskin sıçramaları anında bildiren sıcaklık sensörlü kablosuz yangın dedektörü.

Çalışma prensibi

Cihaz, fotoelektrik sensörlü bir kamera ile dumanı algılar. Duman yayılmazsa, ilave dedektör odadaki sıcaklık artışını kaydeder.
 

Özellikler

Göbekten bağımsız olarak çalışabilir ve yerleşik bir siren aracılığıyla bir yangın alarmı verir. Birkaç dedektör aynı anda bir alarm olduğunu gösterir.

Kurulum ve kurulum

Kutuyu dümdüz çalışmaya hazır: pil zaten takılı olduğundan, dedektörü sökmeye gerek yoktur. Tek bir tıklama ile, mobil uygulamadaki hub'a bağlanabilir. SmartBracket üzerine sadece birkaç dakika içerisinde monte edilebilir
 
  • Sahteciliği önlemek için kimlik doğrulama
  • Sıkışma algılama ve iletişim kanalları şifreleme
  • Kurcalama alarmı
  • Güvenlik notu
  • belgeleme
 
 
Cihaz, duman, sıcaklıktaki keskin sıçramalar ve tehlikeli CO seviyelerini kaydeder
Dahili bir siren vasıtasıyla tehlikeyi bildiren Ajax Hub'dan bağımsız olarak çalışabilir.
 
Cihaz, duman odasını bağımsız olarak test eder ve toz ihtiyacının derhal bildirilmesini sağlar

FireProtect Plus

Günde yirmi dört saat odadaki güvenliği izleyen ve derhal tehlikeli CO seviyeleri, duman ve sıcağında keskin sıçramalar olduğunu bildiren sıcaklık ve karbon oksit sensörlü kablosuz yangın dedektörü.

Çalışma prensibi

Cihaz, fotoelektrik sensörlü bir kamera ile dumanı tespit eder. Ek bir kimyasal element karbon oksidi tespit eder ve alarmı yükseltir.

Özellikler

Göbekten bağımsız olarak çalışabilir ve yerleşik bir siren aracılığıyla bir yangın alarmı verir. Birkaç dedektör aynı anda bir alarm olduğunu gösterir.

Kurulum ve kurulum

Kutuyu dümdüz çalışmaya hazır: pil zaten takılı olduğundan, dedektörü sökmeye gerek yoktur. Tek bir tıklama ile, mobil uygulamadaki hub'a bağlanabilir. SmartBracket üzerine sadece birkaç dakika içerisinde monte edilebilir.
Sahteciliği önlemek için kimlik doğrulama
Sıkışma algılama ve iletişim kanalları şifreleme
Kurcalama alarmı
Güvenlik notu
belgeleme

pencilmoonlocklocationlaptop-phonecarselectvolume-mediumsynchistorycodecrossmenulistlayers